موج
کدخبر : ۲۶۹۱۹۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-269198

یک عضو وزرات خارجه ایالات متحده آمریکا گفته است: یک خمپاره که در وسایل یک کارمند سفارت آمریکا در مسکو وجود داشته، برای مسافران حاضر در "فرودگاه شرمتیوو" مسکو هیچ خطری به همراه نداشته و عاری از مواد منفجره بوده است. روسیه این اقدام را تحریک آمیز خوانده است.

به گزارش خبرنگار بین الملل خبرگزاری موج به نقل از راشاتودی، یک عضو وزرات خارجه ایالات متحده آمریکا گفته است: یک خمپاره که در وسایل یک کارمند سفارت آمریکا در مسکو وجود داشته، برای مسافران حاضر در "فرودگاه شرمتیوو" مسکو هیچ خطری به همراه نداشته است. این مقام آمریکایی که به شرط ناشناس بودن سخن گفته، اعلام کرده مقام های آمریکایی از اقدام این کارمند سفارت آمریکا مطلع بودند با این حال، وی پس از توقیف خمپاره مذکور، مسکو را به مقصد نیویورک ترک کرده است. 

اینگونه گفته شده که مواد انفجاری داخل این خمپاره تخلیه شده بوده است. از این رو، خمپاره حمل شده توسط کارمند سفارت آمریکا هیچ خطری برای مسافران نداشته است. کارمند سفارت آمریکا گفته که خمپاره را برای مجموعه شخصی خود به آمریکا حمل می کرده است. وزارت امور خارجه روسیه این اقدام را "تحریک آمیز" توصیف کرده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها