موج

رادیو عمومی ملی آمریکا(NPR) گزارش داده است: بر اساس تحلیل تصاویر گرفته شده از یکی از تاسیسات مهم کره شمالی که در نزدیکی پیونگ یانگ واقع شده، کره شمالی احتمالا خود را برای یک آزمایش فضایی یا موشکی آماده می کند.

به گزارش خبرنگار بین الملل خبرگزاری موج به نقل از خبرگزاری فرانسه، رادیو عمومی ملی آمریکا(NPR) گزارش داده است: بر اساس تحلیل تصاویر گرفته شده از یکی از تاسیسات مهم کره شمالی که در نزدیکی پیونگ یانگ واقع شده، کره شمالی احتمالا خود را برای یک آزمایش فضایی یا موشکی آماده می کند. 

رادیو عمومی ملی آمریکا اعلام کرده: تصاویر گرفته شده از تاسیسات سانومدانگ که کره شمالی از آن برای تولید موشک های قاره پیما و راکت های فضایی استفاده کرده، تنها چند روز قبل از ملاقات دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا و کیم جونگ اون رهبر کره شمالی در ویتنام گرفته شده اند. نشست ترامپ-کیم جونگ اون معطوف به خلع سلاح هسته ای شبه جزیره کره بوده است که به دلیل اختلافات دو طرف، ناکام ماند.

رادیو عمومی ملی آمریکا گزارش داده تصاویر گرفته شده از سایت سانومدانگ در 22 فوریه 2019، حاکی از تردد زیاد خودرو و کامیون ها در این مکان است که گمانه زنی ها در مورد افزایش فعالیت ها در این سایت را تقویت می کند. این گزارش می افزاید که خودروهای ریلی و جرثقیل نیز در این مکان مشاهده شده است. 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها