موج
کدخبر : ۲۶۸۲۰۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-268206

مقام های محلی و رسانه های آمریکایی گفته اند در اثر طوفان شدید در شهر "لی کانتی" ایالت آلاباما، حداقل 22 نفر که در میان آن ها کودکان نیز وجود دارند جان خود را از دست داده اند.

به گزارش خبرنگار بین الملل خبرگزاری موج به نقل از رویترز، مقام های محلی و رسانه های آمریکایی گفته اند در اثر طوفان آلاباما حداقل 22 نفر که در میان آن ها کودکان نیز وجود دارند جان خود را از دست داده اند. انتظار می رود شمار قربانیان این حادثه با توجه به تلاش امدادگران برای نجات قربانیان احتمالی گرفتار شده در زیر آوار خانه ها، افزایش یابد. 

چالش و مشکل اصلی پیش روی امدادگران، حجم بسیار زیاد آوار و خرابی های طوفان است. جی جونز رئیس پلیس لی کانتی کفته است:" این تندباد شدیدترین تندبادی است که من به یاد می آورم". 

طوفان در در جرجیای آمریکا نیز موجب تخریب خانه ها و آسیب به درختان شده است. دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در پیامی توئیتری اعلام کرده است: از مردم آلاباما و دیگر مناطق متاثر از طوفان می خواهم بیشتر مراقب باشند. ترامپ افزوده: طوفان و تند باد واقعا شدید بوده است و امکان دارد طوفان های بیشتر و شدید تری در راه باشند. ترامپ با خانواده ها و دوستان قربانیان و مجروحان، ابراز همدردی کرده است.  

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها