موج

آتش نشانی پاریس از وقوع آتش سوزی گسترده در یکی از ساختمان های این شهر که در محله ای لوکس و جذاب برای توریست های خارجی قرار گرفته خبر داده است. تاکنون 7 نفر جان خود را بر اثر این آتش سوزی از دست داده اند.

به گزارش خبرنگار بین الملل خبرگزاری موج به نقل از خبرگزاری فرانسه، سرویس آتش نشانی پاریس اعلام کرد در نتیجه آتش سوزی یک ساختمان در یکی از محله های لوکس پاریس،  7 تن کشته و 1 نفر به شدت مجروح شده اند. این آتش سوزی همچنین موجب زخمی شدن سطحی 27 نفر از جمله 3 آتش نشان نیز شده است. 

یک سخنگوی نیروی آتش نشانی به خبرگزاری فرانسه گفته است که آمار کشته ها و مجروحان این حادثه می تواند بیشتر هم شود زیرا آتش در حال گسترش به طبقات هفتم و هشتم این ساختمان است. مردمِ متاثر از آتش سوزی، به پشت بام ها پناه برده اند تا از آتش و دود در امان باشند. نیروهای آتش نشانی در تلاشند تا مردم را نجات دهند. آتش سوزی این ساختمان، در محله ای که برای توریست های خارجی بسیار جذاب است اتفاق افتاده. 

کلمنت کگنان سخنگوی سرویس آتش نشانی پاریس اعلام کرده ما باید عملیات های نجات بسیار زیادی انجام دهیم. به طور خاص باید متمرکز بر نجات مردمی باشیم که برای در امان مانده از آتش و دود به پشت بام ها پناه برده اند.  

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها