موج
کدخبر : ۲۵۸۶۵۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-258652

دونالد ترامپ در واکنش به انتقادات میت رامنی، خواستار کار گروهی از طرف او شد.

به گزارش خبرگزاری موج، دونالد ترامپ ، رئیس جمهوری آمریکا در صفحه توئیتر خود ضمن اشاره ضمنی به شکست میت رامنی در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۲ میلادی نوشت: «سوال اینجاست که آیا او (میت رامنی ) مانند فلیک است؟ امیدوارم که اینطور نباشد. خیلی بیشتر ترجیح می‌دهم که میت روی موضوع حفاظت از مرزها و مسائل دیگر تمرکز کند، جایی که می‌تواند بسیار مفید باشد. من برعکس او پیروزی بزرگی کسب کرده‌ام. او باید برای همه جمهوریخواهان خوشحال باشد. کار گروهی انجام بدهید و پیروز شوید!»

دونالد ترامپ در توئیت خود به جف فلیک، سناتور کنونی ایالت آریزونا اشاره کرده که از منتقدان جدی او در میان سناتورهای جمهوریخواه بود. رئیس جمهوری آمریکا پس از انتخابات میان دوره‌ای ایالات متحده از عدم حضور جف فلیک در کنگره آینده ابراز خرسندی کرده بود.

رابطه دونالد ترامپ با میت رامنی در زمان کارزار انتخاباتی سال ۲۰۱۶ پرتنش بود. پس از آن اما برای مدت کوتاهی این تصور به وجود آمده بود که دونالد ترامپ قصد دارد میت رامنی را به عنوان وزیر خارجه در دولت خود انتخاب کند.

هر چند میت رامنی به عضویت کابینه دونالد ترامپ درنیامد اما رئیس جمهوری آمریکا در ماه فوریه سال ۲۰۱۸ از نامزدی او برای عضویت در مجلس سنا حمایت کرد.

انتقاد میت رامنی از رئیس جمهوری آمریکا به گمانه زنی‌ها در مورد به چالش کشیدن نامزدی دونالد ترامپ برای انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ دامن زده است. ممکن است برخی چهره‌های سرشناس حزب جمهوری‌خواه تصمیم بگیرند نامزدی دونالد ترامپ از سوی حزب جمهوری‌خواه را به چالش بکشند.

میت رامنی در یادداشتی که در روزنامه واشنگتن پست به چاپ رسید رئیس جمهوری کشورش را به ایجاد «واهمه» در جهان متهم کرده بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها