موج
کدخبر : ۳۶۳۱۵۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-363159

موسسه اعتباری ملل در 10 ماه نخست سال جاری تراز عملیاتی مثبت 1101 میلیارد تومان را ثبت کرد و مانده سپرده های سرمایه گذاری شده در این موسسه به بیش از 21 هزار میلیارد تومان رسید که 39 درصد بیشتر از 12 ماه سال 98 است .

به گزارش خبرگزاری موج، موسسه اعتباری ملل در 10 ماه نخست سال جاری تراز عملیاتی مثبت 1101 میلیارد تومان را ثبت کرد و نزدیک به 43 درصد بر سپرده های سرمایه گذاری در این موسسه افزود شد و همچنین 39 درصد بیشتر از کل 12 ماه سال 98 سپرده جذب کرد که در واقع یک نوع رکود شکنی محسوب می شود و نشان دهنده توفیق این موسسه در جلب اعتماد سپرده گذاران بانکی است .

به گزارش بانکداری ایرانی،  موسسه اعتباری ملل که با نماد "وملل" در بازار فرابورس ایران در حال فعالیت است گزارش عملکرد دی ماه سال 1399 را منتشر کرد .

براساس این گزارش موسسه ملل در پایان اولین ماه زمستان سال جاری سه هزار و 186 میلیارد تومان درآمد از محل تسهیلات اعطایی کسب کرد و به سپرده گذاران خود دو هزار و 85 میلیارد تومان سود اختصاص داد، که حاصل این عملیات بانکی ثبت تراز مثبت 1101 میلیارد تومان بود. این موسسه در دوره مشابه سال گذشته تراز عملیاتی مثبت 891 میلیارد تومان را ثبت کرده بود که در سال جاری توانست آن را نزیک به 24 درصد بهبود ببخشد.

برهمین اساس موسسه ملل در یک ماهه آذر، 272 میلیارد تومان درآمد تسهیلاتی کسب کرد و به سپرده های بانکی هم 179 میلیارد تومان سود پرداخت کرد که حاصل آن ثبت تراز مثبت 93 میلیارد تومان بود این موسسه در دی ماه سال گذشته تراز عملیاتی مثبت 58 میلیارد تومان را ثبت کرده بود.

مانده تسهیلات اعطایی این شرکت فرابورسی در پایان آبان ماه سال جاری به 12 هزار و 393 میلیارد تومان رسید و سپرده گذاران 43 درصد بیشتر از پایان دی ماه سال گذشته دراین موسسه سپرده گذاری کردند و مانده سپرده های سرمایه گذاری این موسسه به 21 هزار 80 میلیارد تومان رسید .

موسسه ملل دراین دوره زمانی بیشترین درآمد تسهیلاتی را به ترتیب از سه سر فصل مشارکت مدنی ، فروش اقساطی و سایر تسهیلات کسب کرد که نسبت به دوره مشابه سال گذشته تغییری نداشته است و در بخش جذب سپرده های سرمایه گذاری هم بیشترین سود را به سپرده های بلند مدت یک ساله ،کوتاه مدت و بلند مدت دو ساله پرداخت کرد.

موسسه اعتباری ملل

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها