موج
کدخبر : ۳۵۲۶۸۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-352685

معاونت برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات:

معاونت برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات در جلسه ارزیابی عملکرد مدیریت شعب استان زنجان: نظام ارزیابی عملکرد در بانک توسعه تعاون بر ارائه راهکارهای عملی جهت اصلاح و بهبود، متمرکز است.

به گزارش خبرگزاری موج، ایرج شیخ زاده معاون برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات بانک توسعه تعاون در این جلسه با توجه به اهمیت و ضرورت ارزیابی عملکرد شعب در دوره‌های زمانی منظم اظهار داشت: ضرورت بررسی عملکرد شعب استان ایجاب می‌کرد با توجه به شرایط حاکم بر کشور، با رعایت قطعی پروتکل‌های بهداشتی این نشست برگزار شود تا ضمن بررسی نقاط ضعف و قوت شعب استان زنجان، چالش‌های موجود بررسی‌شده و راهکارهای لازم جهت بهبود عملکرد تدبیر شود.

وی با تأکید بر اینکه هدف عمده از بررسی عملکرد، ارائه راهکار جهت بهبود شاخص‌های عملیاتی در جهت تحقق ارتقای عملکرد شعب است، افزود: نظام برنامه‌ریزی و ارزیابی عملکرد بانک توسعه تعاون بر آن است تا با ارائه برنامه عملیاتی به همه شعب، زمینه‌های عملی جهت دستیابی به افزایش بهره‌وری و کارایی در بانک به نحو شایسته‌ای محقق گردد.

شیخ زاده با اشاره به اهمیت ارائه خدمات مناسب و فعالیت اصولی در مسیر بانکداری توسعه‌ای افزود: شعب استان زنجان در 6 ماهه نخست سال جاری 16.770 میلیارد ریال ضمانت‌نامه صادر نموده و در حدود 84.856 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت‌نموده‌اند که از این مبلغ سهم تسهیلات امهالی در حدود 2.751 میلیارد ریال بوده است.

وی همچنین با تحلیل آماری دقیق از شاخص‌های عملکردی استان زنجان، نکاتی را جهت بهره‌وری بیشتر و بهبود عملکرد شعب این استان یادآور شد.

در ادامه این جلسه امیر میر شفیعی رئیس اداره کل برنامه‌ریزی و مدیریت عملکرد بانک توسعه تعاون، ضمن ارائه گزارشی از عملکرد استان زنجان با اشاره به شاخص‌های حائز اهمیت در عملکرد استانی گفت: مروری بر عملکرد 6 ماهه نخست سال جاری شعب زنجان نشان می‌دهد که این استان در بسیاری از شاخص‌ها دستاوردهای چشمگیری در مقایسه با مدت مشابه سال قبل داشته است.

میرشفیعی افزود: میزان رشد مجموع منابع 7 شعبه فعال در استان زنجان در نیمه نخست سال، 21 درصد نسبت به سال گذشته بوده است، همچنین میزان مصارف رشد 38 درصدی را نشان می‌دهد که نشان از اهتمام شعب به تخصیص و اعطای تسهیلات به مشتریان واجد شرایط دارد.

وی ادامه داد: نسبت NPL استان به رقم 2.8 درصد رسیده است که در مقایسه با سرانه کشوری میزان مطلوبی است و نسبت به سال گذشته نیز در حدود 0.7 درصد کاهش‌یافته است. همچنین متوسط نرخ تسهیلات اعطایی در استان رقمی معادل با 13.8 درصد بوده است.

گفتنی است در این جلسه مدیریت شعب استان زنجان و روسای شعب مرکزی، سعدی و اشراق زنجان نیز حضورداشته و گزارشی از عملکرد شعب ارائه شد.

آیا این خبر مفید بود؟
کلمات کلیدی: بانک توسعه تعاون

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها