موج
کدخبر : ۳۴۶۹۰۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-346900

مدیرصندوق تامین خسارت های بدنی:

در حال حاضر حتی یک زندانی دیه مرتبط به تصادفات در کشور وجود ندارد و این از دستاوردهای مهم صنعت بیمه به شمار می رود.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی،  علی جباری که در جمع وزیر اقتصاد، رییس کل بیمه مرکزی و هیات عامل نهادناظر، رییس و اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی سخن می گفت با اعلام این مطلب افزود: احساس رضایت نمایندگان خانه ملت از عملکرد صندوق تامین خسارت های بدنی سند تاییدی بر عملکرد ماست و امیدواریم با برنامه ریزی های صورت گرفته به تمامی اهداف خود در زمینه تکالیف قانونی و مسئولیت های اجتماعی دست پیدا کنیم.

مدیرعامل صندوق تامین خسارت های بدنی، هدف اصلی این صندوق را اقدامات پیشگیرانه در حوزه حبس مقصران حوادث رانندگی اعلام کرد و گفت: سرعت رسیدگی در بررسی و پرداخت خسارات به گونه ای است که در کمترین زمان ممکن سرنوشت پرونده ها مشخص و تعیین تکلیف می شود.

جباری اظهار داشت: صندوق تامین خسارت های بدنی به اذعان کارشناسان و مدیران ارشد می تواند به عنوان یک الگوی جدی برای نهادسازی عمومی تبدیل شود و در صورت ایجاد صندوق های مشابه، درصد رضایتمندی جامعه به شکل محسوسی افزایش خواهد یافت.

وی  راه اندازی شعب صندوق در بیست و هشت استان کشور را تجلی هدف خدمت رسانی سریع به آحاد جامعه دانست و افزود: اجرای طرح ملی و سراسری درخصوص بخشودگی جریمه موضوع بند (ب) ماده بیست و چهار را خدمات ارزشمندی دانست که بیش از پنج میلیون وسیله نقلیه فاقد بیمه را به جرگه بیمه شدگان اضافه کرد.

گفتنی است در نشست یادشده رییس کمیسیون اقتصادی و تنی چند از نمایندگان خانه ملت عملکرد صندوق تامین خسارت های بدنی را قابل قبول و در راستای توسعه رفاه اجتماعی و امنیت روانی جامعه ارزیابی کردند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها