موج
کدخبر : ۳۴۵۵۰۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-345502

براساس اعلام مدیر کل دفتر امور بانکی و بیمه وزارت امور اقتصادی و دارایی، مدت پذیره نویسی واحدهای صندوق مذکور تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۲۶ شهریور تمدید شد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از پایگاه خبری بانک مسکن ، براین اساس و تمدید مهلت پذیره‌نویسی صندوق سرمایه گذاری پالایشی یکم تا ۲۶ شهریورماه جاری ، متقاضیانی که تاکنون فرصت خرید واحدهای سرمایه گذاری صندوق پالایشی را نداشته اند، می توانند از این زمان استفاده کنند.

لازم به ذکر است، بانک مسکن در راستای تسهیل ورود مشتریان در پذیره نویسی واحدهای سرمایه گذاری صندوق سرمایه گذاری پالایشی یکم، مقررات عمومی و نحوه ثبت نام غیرحضوری از طریق درگاه ها را تشریح کرد. بر اساس این دستورالعمل پذیره نویسی، از تاریخ 5 شهریور سال جاری تا ساعت 24، روز 26 شهریور سال جاری انجام خواهد پذیرفت. متقاضیانی که پیش از این در پذیره نویسی دارا یکم، شرکت کرده اند، در مجموع در دو صندوق دارا یکم و پالایشی یکم می توانند تا سقف 5 میلیون تومان سرمایه گذاری کنند. بر اساس این دستورالعمل، داشتن کد معاملاتی (کد بورسی) برای پذیره‌نویسی الزامی نیست. اما متقاضیان برای انجام معامله این واحدها که از یک ماه به بعد از تخصیص امکان‌پذیر است، می‌توانند به تدریج طی ماه‌های آینده و در فرصت مناسب نسبت به ثبت نام در سامانه سجام و دریافت کد معاملاتی (کد بورسی) مطابق رویه های شرکت سپرده‌گذاری مرکزی و تسویه وجوه اقدام کنند.

در این دستورالعمل تاکید شده که متقاضیان دارای حساب در هر یک از بانک‌های منتخب می‌توانند از طریق مراجعه به درگاه‌های غیر حضوری و حضوری که توسط بانک‌های مربوطه اطلاع‌رسانی خواهد شد، با ورود حداقل اطلاعات مورد نیاز، نسبت به پذیره‌نویسی واحدهای سرمایه‌گذاری مزبور اقدام کنند.نکته قابل توجهی که در این دستورالعمل به آن اشاره شده این است که داشتن حساب به ازای هر کد ملی الزامی نیست، اما شماره شبای پرداخت‌کننده باید برای عودت وجوه مازاد بر واحدهای تخصیص یافته پس از اتمام پذیره‌نویسی، در اطلاعات متقاضیان درج شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها