موج
کدخبر : ۳۴۲۸۵۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-342854

بانک صادرات ایران طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد تمامی سهامداران حقیقی شرکت‌های «نفت بهران» با نماد «شبهرن» و «شهرسازی و خانه‌سازی باغمیشه» با نماد «ثباغ» می‌توانند برای دریافت سود سهام این شرکت‌ها به شعب بانک صادرات ایران در سراسر کشور مراجعه کنند.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، سهامداران حقیقی شرکت «شهرسازی و خانه‌سازی باغمیشه» با نماد «ثباغ» می‌توانند از روز شنبه یکم شهریورماه ٩٩ به مدت یک سال، سود سهام این شرکت در سال مالی منتهی به ٣١ شهریورماه ٩٨ را در شعب بانک صادرات ایران در سراسر کشور دریافت کنند.

سهامداران حقیقی شرکت «نفت بهران» با نماد «شبهرن» نیز می‌توانند از روز یکشنبه دوم شهریورماه ٩٩ به مدت یک سال برای دریافت سود سهام این شرکت در سال مالی منتهی به ٢٩ اسفندماه ٩٨ به شعب بانک صادرات ایران در سراسر کشور مراجعه کنند.

در این اطلاعیه‌ها از سهامداران حقیقی شرکت‌های «شهرسازی و خانه‌سازی باغمیشه» و «نفت بهران» خواسته شده ضمن مراجعه حضوری به شعب بانک صادرات ایران در سراسر کشور، با ارائه اصل کارت ملی یا شناسنامه و کد سهامداری (کد بورسی) نسبت به دریافت نقدی یا واریز سود سهام به حساب‌های سپهری خود اقدام کنند.

علاوه بر این، پرداخت سود سهام افراد کمتر از ١٨ سال، پس از احراز هویت کامل و دریافت کپی شناسنامه، صرفاً به ولی(پدر) بلامانع خواهد بود.

پرداخت سود سهام به نماینده قانونی سهامدار تنها با ارائه وکالت‌نامه رسمی معتبر به همراه اصل کارت ملی یا شناسنامه، گواهی نقل و انتقال سپرده سهام سازمان بورس و یا اعلام شفاهی کد بورسی سهامدار امکان‌پذیر است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها