موج
کدخبر : ۳۴۲۸۴۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-342847

پنج شعبه بانک قرض الحسنه مهر ایران با هدف تسهیل دسترسی و بهبود شبکه شعب در استان های بوشهر، اصفهان، قم، خراسان رضوی و زنجان در مکان جدید جانمایی شد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی بانک مهر ایران، بر اساس این اعلام، شعبه رسالت مشهد (کد ۳۶۲۲) در تقاطع بلوار شهید استکی و بلوار شهید مطهری شمالی جانمایی شد.

همچنین، شعبه بلوار کشاورز (کد۲۴۲۱) استان اصفهان در بلوار کشاورز، بعد از چهارراه مفتح، جنب بانک توسعه تعاون مشغول ارائه خدمت به مشتریان، مراجعین و متقاضیان است و هموطنان می توانند با شماره تلفن های ۳۷۷۵۰۰۲۹ و ۳۷۷۸۱۲۷۹ تماس حاصل نمایند.

در این راستا، شعبه بلوار امین (کد ۵۲۰۸) نیز با شماره تلفن های ۳۲۹۰۱۶۵۷ – ۳۲۹۰۱۶۵۶- ۰۲۵ به آدرس قم، بلوار امین بین کوچه ۴ و ۶ منتقل شد.

بنا بر این گزارش، شعبه چغادک (کد ۲۸۱۵) استان بوشهر در خیابان اصلی چغادک، بعد از داروخانه ابوریحان، نبش کوچه شهید عاشوری جانمایی و هموطنان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره نلفن ها ۳۳۴۲۴۸۴۹ – ۳۳۴۲۵۸۴۸- ۰۷۷تماس حاصل نمایند.

شایان ذکر است، شعبه صائین قلعه ( کد ۴۲۱۹) استان زنجان در شهرستان صائین قلعه، خ امام(ره)، جنب پمپ بنزین سابق با شماره تلفن های ۳۵۶۲۱۸۰۸، ۳۵۶۲۱۸۰۹ و ۳۵۶۲۲۲۰۳ در حال ارائه خدمات قرض الحسنه به مشتریان است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها