موج
کدخبر : ۳۴۲۲۶۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-342262

مدیر عامل بانک رفاه کارگران به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی پیامی صادر کرد.

 

به گزارش خبرگزاری موج، مدیر عامل بانک رفاه کارگران به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی پیامی صادر کرد.

 بسمه تعالی

 "من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق"

هم‌وطنان فهیم و شریف ایران اسلامی

سلام علیکم

فرا رسیدن بیست و ششم مرداد ماه، سالروز بازگشت شکوهمندانه و غرورانگیز فرزندان خلف انقلاب، آزادگان همیشه سرافراز، راست قامتان با صلابت و یاران پیر جماران به خاک پرگهر ایران اسلامی را صمیمانه محضر یکایک شما تبریک عرض می‌نمایم.

به راستی که کلام عاجز است از توصیف صفات شیرمردانی که بند و اسارت را رام خود ساختند و با شرافت، شجاعت، ایستادگی در مقابل رنج و محنت دوری از موطن، سترگ و ستبر ایستادند و با ایستادگی خود وفای به عهد، میهن پرستی و مبارزه در مسیر حق را معنایی دوباره بخشیدند. بزرگ مردانی که جسمشان در اسارت دشمن بود اما حریّت و آزادمنشی آن ها همچون کبوتری سپید بر گرداگرد آسمان لاجوردی و نیلگون میهن در پرواز.

شجاعت وصف ناشدنی فرزندان وطن، آرامش، امنّیت و ثبات پایدار میهن اسلامی را به ارمغان آورد و ما همواره وام دار رشادت‌هایشان هستیم. به عنوان عضوی خدمتگزار از جامعه بزرگ و خدوم نظام بانکی کشور، ضمن تبریک مجدد این روز بزرگ و ماندگار خدمت عموم هم وطنان عزیز و ارجمند به ویژه خانواده معزز و مکّرم شهدا، جانبازان، ایثارگران و آزادگان، افتخار دارم خالصانه قدردانی خود را از ایستادگی و استقامت عزیزان آزاده اعلام دارم.

از درگاه خداوند متعال اعتلای میهن عزیزمان ایران اسلامی و عزّت، سلامت و سعادت ملت سرافراز ایران را مسألت دارم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها