موج
کدخبر : ۳۳۳۳۴۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333348

مجتمع تخصصی بیمه‌گذاران بزرگ بیمه کوثر با حضور مدیرعامل، معاونان و مدیران شرکت و با هدف خدمت‌رسانی متمایز به بیمه‌گذاران عمده افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط‌عمومی بیمه کوثر، مدیرعامل شرکت در آیین افتتاح این مجتمع ویژه با تاکید بر اهمیت بیمه‌گذاران بزرگ بیمه کوثر، افزود: ایجاد مجتمع ویژه برای بیمه‌گذاران بزرگ شرکت، نشان‌دهنده تلاش ما در تکریم ارباب‌رجوع و توسعه فرهنگ بیمه در کشور به‌شمار می‌رود.

مجید مشعلچی فیروزآبادی با بیان اینکه بیمه کوثر می‌تواند با استفاده از نیروی انسانی متخصص و استقرار سیستم‌های جدید، بالاترین درجه رضایت‌ بیمه‌گذاران را به‌دست آورد، افزود: رضایت مشتری و تکریم آن‌ها هدف اصلی ما و ضرورت امروز صنعت بیمه کشور است.

وی راه‌اندازی مجتمع ویژه بیمه‌گذاران بزرگ شرکت را محصول خوش‌نامی شرکت و نگاه مبتکرانه مدیران بیمه کوثر دانست و افزود: افتتاح این مجتمع را به فال نیک می‌گیریم و امیدواریم که این‌کار موجب رضایت‌ هر چه بیشتر بیمه‌گذاران و ذی‌نفعان شرکت شود.

گفتنی‌است، کارشناسان مجتمع تخصصی بیمه‌گذاران بزرگ بیمه کوثر در محل اتوبان صیاد شیرازی، خیابان صنایع، ورودی اصلی بیمارستان چمران آماده ارایه خدمت به بیمه‌گذاران عمده شرکت هستند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها