موج
کدخبر : ۳۲۸۱۹۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-328199

مدیر عامل بانک توسعه تعاون به مناسبت روز جهانی کارگر و بزرگداشت مقام کارگر پیامی صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، مهدیان مدیر عامل بانک توسعه تعاون به مناسبت روز جهانی کارگر و بزرگداشت مقام کارگر پیامی صادر کرد.

بسم‌الله الرحمن الرحیم

لیسَ لِلانسان الّا ماسَعی (قرآن کریم- سوره نجم)

«کارگران» از مهم‌ترین سرمایه‌های انسانی هستند، عناصری مولد و خلاق که با کمک دست‌های هنرمند و بازوان سترگ خویش چرخ تولید کشور را به حرکت درمی‌آورند و یازدهم اردیبهشت‌ماه، روز جهانی کارگر، فرصت مغتنمی است برای سپاس و قدردانی از انسان‌های شرافتمندی که قوه ابتکار و توان خود را مصروف آبادانی و پیشرفت میهن اسلامی خود می‌کنند، عزیزان گران‌قدری که مصداق مجاهدان درراه خدا هستند.

نیک می‌دانیم کار متعهدانه سنگ بنای توسعه و پیشرفت هر کشوری است و محور اصلی کار، سرمایه‌های انسانی هستند. توجه به این سرمایه‌های بی‌بدیل، پاسداشت خدمات و تلاش در جهت مراقبت هر چه بیشتر از آن‌ها موفقیت و تعالی کشور را تضمین و تثبیت خواهد کرد و در سالی که مزین به شعار «جهش تولید» است، بدون شک مهم‌ترین عنصر عرصه تولید یعنی "کارگر" نقش محوری در تحقق اهداف عالیه کشور ایفاء می‌کند.

اینجانب و تمامی همکاران بنده در اقصی نقاط کشور افتخار داریم که به‌عنوان خانواده بزرگ بانک توسعه تعاون در خدمت عزیزان هموطنی هستیم که در کسوت کارگری، خدمات ارزنده‌ای را درراه پیشبرد و سرافرازی میهن اسلامی ارائه می‌نمایند و خرسندیم به تلاش‌گرانی خدمت‌رسانی کنیم که مأموریت بزرگ ایشان توسعه و آبادانی کشور است.

بانک توسعه تعاون همواره و به‌عنوان یکی از ارکان بخش تعاون کشور در تلاش است که با اتکا به‌تمامی امکانات، زیرساخت‌ها و ظرفیت‌هایش و نیز بهره‌گیری از فرصت‌های ممکن، طیف متنوعی از خدمات را به جامعه هدف و ازجمله کارگران سخت‌کوش و شریف این مرزوبوم عرضه کند.

فرارسیدن روز کارگر، روز تجلیل از پیشتازان توسعه و پیشرفت در سال «جهش تولید» را به‌تمامی کارگران خلاق و پرتلاش ایران اسلامی تبریک عرض می‌کنم و ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه عزیزان هم‌وطن در این ماه صیام، از درگاه خداوند سبحان مسئلت دارم؛ خادمینی شایسته برای مردم بزرگوار به‌ویژه جامعه کارگران زحمت‌کش کشورمان باشیم. 12 اردیبهشت‌ماه روز جهانی کار و کارگر گرامی باد.

حجت اله مهدیان

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک توسعه تعاون

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها