موج
کدخبر : ۳۲۵۵۶۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-325562

با توجه به بخشنامه بانک مرکزی مبنی بر عدم برداشت اقساط قرض‌الحسنه از حساب مشتریان، بانک توسعه تعاون اقدام به غیرفعال نمودن سیستم خودکار برداشت اقساط نموده است.

به گزارش خبرگزاری موج، با توجه به بخشنامه بانک مرکزی مبنی بر عدم برداشت اقساط قرض‌الحسنه از حساب مشتریان، بانک توسعه تعاون اقدام به غیرفعال نمودن سیستم خودکار برداشت اقساط نموده است و در خصوص تسهیلات کسب و کارهای آسیب دیده نیز که لیست آنها اعلام شده است توسط شعب به صورت دستی و یا با اعلام مشتریان صورت گرفته است.
 
لازم به توضیح است در صورتیکه مبالغی به صورت سهوی از حساب مشتریان کسر شده است مشتریان می‌توانند با ثبت شکایات در سامانه این بانک نسبت به استرداد این مبالغ اقدام نمایند که بلافاصله پس از بررسی، وجوه برداشت شده بابت اقساط به حساب‌شان عودت خواهد شد. گفتنی است براساس بخشنامه بانک مرکزی طی ماه‌های اسفند ۹۸ و فروردین و اردیبهشت ۹۹ اقساط وام‌های قرض‌الحسنه جهت کلیه مشتریان و همچنین اقساط صاحبان کسب و کارهایی که به دلیل شرایط ناشی از کرونا متضرر شده و با مشکلات مالی مواجه شده‌اند و لیست آن اعلام گردیده است از حساب مشتریان کسر نشود که براین‌اساس بانک توسعه تعاون نیز در این راستا عمل نموده است .

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها