موج
کدخبر : ۳۱۶۴۶۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-316467

بانک ملی ایران بیش از 57 هزار فقره تسهیلات از محل منابع قرض‌الحسنه خود با کمترین نرخ کارمزد به منظور رفع احتیاجات ضروری مشتریان پرداخت کرده است.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، این تسهیلات به منظور تامین هزینه درمانی، کمک هزینه تحصیلی، تعمیر و تأمین مسکن و... به مشتریان پرداخت می شود و کم ترین نرخ کارمزد نیز به آن تعلق می گیرد.

بانک ملی ایران از ابتدای سال جاری تا دی ماه تعداد 57 هزار و 94 فقره وام قرض الحسنه رفع احتیاجات ضروری به ارزش دو هزار و 12 میلیارد و 966 میلیون ریال پرداخت کرده است.

این بانک در سال گذشته نیز بیش از  67 هزار فقره وام قرض الحسنه رفع احتیاجات ضروری تخصیص داد که ارزش ریالی آن به یک هزار و 987 میلیارد و 283 ریال می رسد.

در ده ماه ابتدای امسال همچنین مبلغ 18 میلیارد و 950 میلیون ریال وام قرض الحسنه تعمیر مسکن از سوی بانک ملی ایران پرداخت شده است.

بانک ملی ایران که همواره در شرایط بحرانی و حوادث غیرمترقبه نیز حامی مردم شریف و عزیز کشور بوده از ابتدای سال تاکنون 28 هزار و 800 فقره تسهیلات قرض الحسنه نیز به سیل زدگان پرداخت کرده است که ارزش ریالی این تسهیلات بر 5 هزار و 86 میلیارد و 624 میلیون ریال بالغ می شود.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها