English

مدیر کل تعاون روستایی استان ایلام:

۸۵ درصد از تعهدات کشت قراردادی تعاون روستایی محقق شده است

مدیر کل تعاون روستایی استان ایلام گفت: ۸۵ درصد از تعهدات کشت قراردادی تعاون روستایی تا کنون محقق شده است.

۸۵ درصد از تعهدات کشت قراردادی تعاون روستایی محقق شده است
به گزارش خبرگزاری موج ایلام

، شکری مدیر کل تعاون روستایی استان ایلام بیان داشت تا پایان 15بهمن ماه ۱۴۰۲ میزان قرارداد امضاء شده کشت قراردادی توسط تشکل های تعاون روستایی به 29 هزار هکتار رسیده و این روند خوشبختانه با سرعت مناسبی در حال افزایش است و امیدواریم تا پایان این مهم به تعهدات خود عمل کنیم.

شکری بیان کرد: کشت قراردادی یکی از اولویت های کاری تعاون روستایی استان می باشد و خوشبختانه شاهد عملکرد افزایشی در این زمینه بوده ایم.

این مقام مسئول در ادامه بیان داشت: کشت قراردادی شامل مزایای مناسبی برای کشاورزان از جمله اطمینان در موضوع بیمه محصولات و تامین خسارت در شرایط آب و هوایی متغییر است، همچنین می توان به تخفیف ۲۰ درصدی بیمه اشاره داشت و اینکه کشاورزان می توانند به ازای هر تن گندم تحویلی به اداره تحت قرارداد ۱۵۰ هزار تومان دریافتی داشته باشند.

وی افزود: میزان تعهدات ابلاغ شده کشت قراردادی در استان توسط تعاون روستایی ۳۵ هزار هکتار است که تا کنون ۸۵ درصد آن محقق شده اشت.

مدیر تعاون روستایی استان عنوان کرد: کشاورزان علاوه بر مراجعه حضوری به مراکز خدمات کشاورزی می‌توانند با ورود به سامانه هوشمند کشاورزی قراردادی به آدرس http://farm.mcinext.com و یا نصب اپلیکیشن مربوطه که در سامانه مذکور قابل دریافت است اقدام به ثبت اطلاعات و عقد قرارداد کنند. تمام فرآیندهای عقد قرارداد در این سامانه لحاظ شده تا کشاورزان در کوتاه‌ترین زمان اطلاعات موردنظر را ثبت کنند.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه