English

عباس شمس‌الهی:

گازرسانی به بیش از ۱ هزار واحد تولیدی انجام شده است

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام از تحقق ۱۰۸ درصدی گازرسانی به صنایع استان در ۹ ماهه اول سال‌جاری خبر داد.

گازرسانی به بیش از ۱ هزار واحد تولیدی انجام شده است

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، عباس شمس‌اللهی اظهار داشت: برنامه مصوب امسال برای گازرسانی به صنایع استان، جایگزینی ۱۵ هزار متر‌مکعب گاز با سوخت‌های مایع بوده که خوشبختانه از ابتدای سال‌جاری تاکنون ۱۶ هزارو ۷۳ متر مکعب ظرفیت جایگزینی برای گازرسانی به صنایع ایجاد شده است.

وی اضافه کرد: از ابتدای سال جاری و در راستای تحقق نامگذاری سال و کمک به توسعه صنایع، تعداد واحدهای صنعتی گازدار شده استان به ۱۰۲ واحد رسیده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان تصریح کرد: در ۹ ماهه اول امسال تعداد ۹ مرغداری، ۶ گلخانه، ۲۶ دامداری، ۲ کارخانه آسفالت، یک مورد پرورش قارچ، ۳۲ واحد خدماتی و ۲۶ مورد سایر واحدهای تولیدی و صنعتی گازدار شده است.

شمس اللهی با بیان اینکه برای گازرسانی به این ۱۰۲ واحد صنعتی بیش از ۹۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است، خاطرنشان کرد: با اضافه شدن این تعداد صنایع گازدار در سال‌جاری، مجموع تعداد صنایع و واحدهای تولیدی گازدار کل استان به ۱۰۶۲ واحد رسیده است که نشان از تحقق شعار نامگذاری سال و تعامل سازنده شرکت گاز با واحدهای صنعتی و تولیدی است. 

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام گفت: در سال‌جاری برای گازرسانی به این تعداد صنایع، با واگذاری مناقصه طی دو پیمان، بیش از ۳۰ کیلومتر خط تغذیه و شبکه گاز و نیز تعداد ۸ ایستگاه اختصاصی گاز توسط پیمانکاران بومی نصب و اجرا شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه