موج
کدخبر : ۳۸۴۰۱۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-384016

سرهنگ شهاب عزیززاده:

جانشین فرمانده انتظامی ایلام از دستگیری باند سه نفره سرقت سیم های برق و کشف ۱۰ فقره سرقت در شهرستان سیروان خبر داد و گفت:در پی وقوع چندین فقره سرقت سیم برق و کابل مخابراتی در سطح شهرستان سیروان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، سرهنگ شهاب عزیززاده جانشین فرمانده انتظامی ایلام افزود:مأموران دایره ضد سرقت پلیس آگاهی با انجام اقدامات تخصصی و جمع آوری سرنخ های موجود، ردپای اعضای یک باند سارق سیم برق را شناسائی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی طی دو عملیات جداگانه موفق پلیسی، باند سه نفره سارقان سیم برق و کابل مخابراتی را در یکی از شهرستان های همجوار دستگیر کردند.

وی اظهار داشت:متهمان دستگیر شده که از افراد سابقه دار هستند، در تحقیقات فنی پلیسی به ۱۰ فقره انواع سرقت سیم برق و کابل مخابراتی اعتراف که با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند .

سرهنگ عزیزاده تصریح کرد:سهم شهروندان در تولید امنیت ،پیشگیری از وقوع سرقت و ‌آسیب های اجتماعی بسیار حساس و حیاتی است و از عموم مردم تقاضامندیم در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک موضوع را از طریق مرکز فوریتهای پلیسی با شماره ۱۱۰ اعلام کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها