موج
کدخبر : ۳۸۱۸۸۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-381887

سرهنگ عالی پور:

فرمانده انتظامی شهرستان ایوان از آتش سوزی 50 هکتار از مزارع کشاورزی در منطقه چشمه سفید دهستان سراب شهرستان ایوان از توابع استان ایلام خبر داد .

به گزارش خبرگزاری موج ایلام،سرهنگ سعید عالی پور فرمانده انتظامی شهرستان ایوان افزود:در پی تماس های مردمی با مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره آتش سوزی مزارع کشاورزی در منطقه چشمه سفید دهستان سراب ، ماموران انتظامی بلافاصله جهت بررسی به محل اعزام شدند .

وی اظهار داشت: گزارش ماموران اعزامی به محل این حادثه حاکی از آن است که 50 هکتار از مزارع جو،گندم  در منطقه چشمه سفید دهستان سراب طعمه حریق شده است .

سرهنگ عالی پور با بیان این که آتش سوزی ها با تلاش نیروهای امدادی ،انتظامی و کمک های مردمی و بدون خسارت جانی مهار شد، تصریح کرد:تحقیقات در خصوص علل و عوامل بروز این آتش سوزی در دستور کار این پلیس است .

فرمانده انتظامی شهرستان ایوان با اشاره به اینکه ارزش ریالی خسارت وارد شده به کشاورزان توسط کارشناسان مربوطه در دست بررسی است،خاطرنشان کرد:با توجه به فصل گرما و خشک بودن پوشش گیاهی حتی الامکان از روشن کردن آتش در مراتع و اطراف مزارع کشاورزی خودداری کنند تا شاهد وقوع حوادث تلخ و ناگوار مشابهی نباشیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها