موج
کدخبر : ۳۸۱۸۶۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-381869

سردار القاصی مهر:

فرمانده انتظامی استان از کشف 37 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در 2 عملیات مشترک با پلیس استان خوزستان و همدان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام،سردار دلاور القاصی مهر فرمانده انتظامی استان ایلام افزود:مأموران مبارزه با مواد مخدر استان در راستای مبارزه بی امان با فروشندگان مواد مخدر و سوداگران مرگ و با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی از اقدام 3 قاچاقچی مبنی بر انتقال مواد مخدر از سمت استان های دیگر به سمت استان ایلام مطلع و پیگیری موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی اظهار داشت:کارآگاهان اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با تلاش شبانه روزی و اقدامات و شگردهای خاص پلیسی پس ازهماهنگی با مقام قضایی موفق به شناسایی و ردزنی این سوداگران مرگ شدند.

فرمانده انتظامی استان ایلام تصریح کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان ایلام در 2 عملیات جداگانه و مشترک با پلیس استان های خوزستان و همدان، در مجموع موفق به کشف 37 کیلو مواد مخدر از نوع تریاک، توقیف 2 دستگاه خودرو سواری پژو 405 و پژو پارس و دستگیری 3 قاچاقچی شدند و متهمان دستگیر شده جهت سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شدند.

سردار القاصی مهر با تاکید بر اینکه پلیس با قاچاقچیان مواد مخدر با اقتدار برخورد خواهد کرد از شهروندان خواست : در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت سوداگران مرگ در زمینه خرید، فروش و حمل مواد مخدر موضوع را سریعا به مرکز فوریت های پلیسی110 اطلاع دهند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها