موج
کدخبر : ۳۸۱۲۲۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-381228

سردار القاصی مهر:

فرمانده انتظامی استان ایلام از کشف 60 کیلوگرم موادمخدر در عملیات ضربتی پلیس ایلام خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، سردار دلاور القاصی مهر فرمانده انتظامی استان ایلام گفت:در راستای مبارزه بی امان با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ و در پی اخبار واصله مبنی بر فعالیت فردی در زمینه تهیه و توزیع مواد مخدر، پیگیری موضوع بصورت ویژه در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان خاطرنشان کرد:پس از بررسی، اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، شخصی را که در پوشش مسافرت خانوادگی با یک دستگاه خودرو پراید اقدام به انتقال مواد مخدر به استان می نمود با هماهنگی مقام قضایی در محور های مواصلاتی به استان شناسایی و دستگیر  کردند.

وی با بیان اینکه در بازرسی از خودرو توقیف شده مقدار 60 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و ضبط گردید،اظهار داشت:در این راستا ۴ قاچاقچی و سوداگر مرگ دستگیر شدند و متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شدند .

سردار القاصی مهر ضمن تقدیر از همکاری خوب مردم و دستگاه قضایی با پلیس،تصریح کرد:اعتیاد و مواد مخدر زمینه ساز بسیاری از جرائم و آسیب های اجتماعی دیگر بوده و پلیس با سوداگران مرگ قاطعانه برخورد خواهد کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها