موج
کدخبر : ۳۸۱۲۲۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-381224

هادی شیرخانی:

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان ایلام گفت:هفتمین اقدام فراگیر و هفدهمین مانور جهادی مدیریت بحران با هدف الگوی کاهش مصرف برق در ادارات و سازمان‌های دولتی در ایلام برگزار شد

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، هادی شیرخانی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام افزود: با هدف استمرار خدمات رسانی برق به شهروندان جهت عبور از پیک بار در تابستان بسیارسخت 1400همزمان با سراسر کشو، هفتمین اقدام فراگیر و هفدهمین مانور جهادی مدیریت بحران در استان با محوریت کاهش مصرف برق ادارات در استان ایلام اجرا شد.

وی اظهار داشت: این مانور با استعداد 253 نفر در قالب 42 اکیپ اجرایی و 16 اکیپ نظارتی و با بهره گیری از 78 دستگاه خودروی سبک و سنگین با اهداف بازدید از ادارات به منظور کنترل رعایت الگوهای کاهش مصرف برق، شناسایی دستگاه‌های رمز ارز غیر مجاز و انشعابات غیر مجاز و تعدیل بار روشنایی معابر در امورهای 15 گانه استان برگزار شد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان ایلام تصریح کرد:بر اساس مصوبه هیات دولت، ادارات و سازمان های دولتی باید مصرف برق خود را تا  50 درصد قبل از پایان ساعت کار اداری و 90 درصد پس از آن کاهش دهند.

شیرخانی خاطرنشان کرد:امسال با توجه به کاهش تولید نیروگاه های برق آبی و همچنین وجود شرایط ویژه آب و هوا در کشور، ضرورت دارد تدابیر ویژه ای به منظور رفاه و آسایش مردم شریف استان ایلام برای عبور از پیک بار 1400 اعمال شود.

وی ادامه داد: با همراهی مجدانه استاندار ایلام و تشکیل جلسات متعدد مدیریت بحران، تاکنون تصمیمات مناسبی اتخاذ شده است که از مهم‌ترین آنها کاهش ساعت کار اداری تا ساعت 12.30 در حوزه جنوب استان و از آغاز تیرماه در همه استان جهت مدیریت و کنترل بار شبکه برق در بخش دستگاه های اجرایی می‌باشد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق ایلام در زمینه اجرای مانور کاهش مصرف ادارات تصریح کرد: طی روزهای گذشته با پایش بار مصرفی کلیه ادارات و دستگاه‌ها و شرکت‌های وابسته به دولت شاهد تخطی برخی دستگاه‌ها از قدرت تعریف شده بر اساس قرارداد دیماند مصرفی آنها بودیم که همین امر منجر به قطع برق 40 اداره شد و امروز نیز در صورت مشاهده تخطی مصرف، برق ادارات قطع خواهد شد.

شیرخانی اظهار داشت: ما علاوه بر اعمال و نظارت بر دستگاه‌های اجرایی موظف هستیم روشنایی معابر اصلی سطح شهر را به میزان ۵۰ درصد کاهش دهیم همچنین در زمینه رمز ارزها تا کنون اقدامات خوبی با همکاری نیروی انتظامی و دستگاه قضایی انجام گرفته ولی همچنان درحال دریافت گزارش از سوی شهروندان هستیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها