موج
کدخبر : ۳۸۰۷۶۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-380769

محسن چراغی پور:

معاون‌مدیرکل مدیریت بحران استان ایلام از تداوم بازرسی ها برای کاهش مصرف برق در ادارات استان ایلام خبرداد و گفت: با توجه به کاهش میزان بارندگی و بدنبال آن کاهش تولید برق آبی و همچنین افزایش قابل ملاحظه دمای هوا، شرایط تامین برق در تابستان پیش رو بسیار سخت و دشوار شده است.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، محسن چراغی پور معاون‌مدیرکل مدیریت بحران استان ایلام ،افزود:با توجه به اینکه بخش عمده‌ای از مصرف انرژی برق در ماه‌های گرم مربوط به بار‌های سرمایشی و‌ روشنایی وبخصوص در بخش عمومی اداری بوده، از این رو رعایت الگوی مصرف برق و کاهش مصرف در جهت تداوم تامین برق از سوی دستگاه‌ها و سازمان‌ها بسیار ضروری است.

وی با اشاره به اینکه این بازدید ها تا پایان فصل گرما و‌رعایت کامل  الگوی ۵۰ درصدی برق در سطح دستگاه

های اجرایی مرکز استان و شهرستانها ادامه خواهد داشت، اظهار داشت:در دومین ‌روز از اجرای طرح رعایت ۵۰ درصدی برق مصرفی در ادارات ، تیم بازرسی از ادارات کل امور اقتصادی و‌دارایی ، مدیریت و برنامه ریزی ، دفتر بازرسی استانداری،امورمالیاتی و مدیریت اموراتباع خارجی بازدید شد .

معاون مدیریت بحران استان ایلام تصریح کرد: به دستور استاندار ایلام مبنی بر کاهش مصرف برق در ادارات و برابر مصوبات ستاد مدیریت بحران استان‌، تیم بازرسی کاهش مصرف برق ادارات استان تشکیل شد که این تیم بصورت سرزده از دستگاههای اداری مرکز استان و شهرستانها  در جهت پایش و نظارت بر مصرف برق ادارات بازید می کنند.

چراغی پور با بیان اینکه مصرف صحیح و بهینه برق در ساختمان‌های اداری می‌تواند زمینه ساز اصلاح الگوی مصرف در جامعه باشد، اظهار داشت: بی شک همراهی و مشارکت مدیران و‌کارکنان ادارات ، تاثیر به سزایی در کاهش مصرف برق خواهد داشت.

وی ادامه داد: تیم بازرسی متشکل از کارشناسان مدیریت بحران ، حراست استانداری ، بازرسی استانداری و کارشناسان شرکت توزیع برق استان می باشند که ضمن پایش مصرف برق برابر چک لیست ارائه شده و دادن تذکرات لازم و اریابی عملکرد دستگاه ها ، در صورت مشاهده مصرف بیش از حد مجاز به ادارات تذکرات لازم خواهند داد .

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها