موج
کدخبر : ۳۸۰۱۴۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-380141

سردار القاصی مهر:

فرمانده انتظامی استان ایلام از دستگیری کلاهبردار 7 میلیاردی با 20 فقره پرونده در استان ایلام خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام،سردار دلاور القاصی مهر فرمانده انتظامی استان ایلام افزود: در پی ارجاع بیش از 20 فقره پرونده به پلیس آگاهی مبنی بر اینکه یک نفر با پوشش مامور دولتی در زمینه تهیه ارزاق خوراکی از جمله روغن و برنج ... و اخذ وجه از بازاریان و کسبه، کلاهبرداری کرده است، رسیدگی به موضوع  بصورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

وی اظهار داشت: کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی با انجام اقدامات پلیسی ، متهم پرونده را شناسائی و پس از هماهنگی با مقام قضائی در یکی از محله های شهرستان ایلام دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان ایلام تصریح کرد: متهم در تحقیقات فنی و تخصصی کارآگاهان پلیس آگاهی به بزه انتسابی و کلاهبرداری 7 میلیارد ریالی در پوشش مامور دولتی اعتراف کرد.

سردار القاصی مهر با بیان اینکه پلیس با تمام توان از امنیت مردم دفاع می کند، خاطرنشان کرد: در جهت سیر مراحل قانونی و مطالبه به حق مالباختگان ، متهم به همراه پرونده تحویل مقام قضائی و با قرار متناسب کیفری روانه زندان مرکزی ایلام شد.

وی از مردم خواست در صورت مشاهده چنین مواردی سریعا موضوع را از طریق مرکز فوریت های تلفنی 110 به پلیس اطلاع دهند تا در اسرع وقت با افراد سودجو و هنجار شکن برخورد قاطع و قانونی شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها