موج
کدخبر : ۳۷۶۶۱۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-376617

شمس اللهی خبر داد:

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام از برگزاری 45 دوره آموزشی برای کارکنان این مجموعه در سال گذشته خبر داد و گفت: به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی و دستورالعمل‌های ستاد استانی کرونا، این تعداد دوره آموزشی در بستر فضای مجازی و بصورت غیر حضوری برگزار شده است.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، عباس شمس اللهی مدیر‌عامل شرکت گاز استان ایلام افزود: این دوره‌های آموزشی با اهداف و رویکردهای استراتژیک شرکت ملّی گاز ایران در جهت توانمند‌سازی کارکنان با روش‌های نوین در مدیریت گاز‌رسانی، انجام موثر‌تر خدمات و فعالیت‌‌ها، ترغیب کارکنان، بالا بردن سطح مهارت‌و دانش‌و یادگیری آنان برگزار شده است.

وی اظهار داشت: در طول سال گذشته 45 دوره آموزشی با 5 ‌هزار نفر‌ساعت در شرکت گاز استان ایلام برگزار شده است که خروجی آن در نظرسنجی و تحلیل نتایج در زمینه‌های مختلف مثبت بوده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان تصریح کرد: این دوره ها از طریق درگاههای مجازی آنلاین و LMS به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی و دستورالعمل‌های ستاد کرونا‌ی استان انجام شده است.

شمس اللهی خاطرنشان کرد: این آموزش‌ها در زمینه‌های مختلف عمومی و تخصصی از جمله دوره‌های مدیریت استرس در دوران کرونا، حقوق شهروندی، زبان انگلیسی، مدیریت دارایی های فیزیکی، مهارت‌های حل مسئله و تصمیم گیری، تکنیک‌های ارزیابی ریسک، قانون برگزاری مناقصات، ممیزی انرژی، ایمنی ترافیک و رانندگی تدافعی، دوره‌های تخصصی HSE و غیره بوده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها