موج
کدخبر : ۳۷۶۶۱۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-376616

قنبر موسی نژاد:

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام با اشاره به اینکه مبارزه با فقر نیازمند اقدام جهادی است، گفت: کمیته امداد و سپاه از دستگاههایی هستند که بیشترین همکاری ها را در حوزه خدمت به محرومان و نیازمندان باهم دارند.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، قنبر موسی نژاد مدیرکل کمیته امداد استان ایلام افزود: بیشترین همکاری های بین کمیته امداد و سپاه قبلا در زمینه تأمین مسکن برای نیازمندان بوده و امسال در زمینه های دیگری از جمله اشتغال، تأمین جهیزیه ،طرح ایران همدل و جذب حامی برای کودکان یتیم و نیازمند این همکاری ها بیشتر خواهد شد.

وی به موضوع طرح ایران مهربان اشاره کرد و اظهار داشت: در این طرح با همکاری سپاه و جامعه بسیج استان و بر اساس برنامه هدف گذاری شده قرار است بیش از 12 هزار حامی برای کودکان یتیم و نیازمند استان جذب شود.

همچنین فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام نیز در این نشست گفت: کمیته امداد و سپاه در حوزه محرومیت زدایی همکاری های بسیار نزدیکی با هم دارند و تاکنون در راستای نیل به اهداف مشترک و در محورهای گوناگون باهم همکاری داشته اند.

سردار جمال شاکرمی مبارزه با فقر و کاستن از محرومیتهای این استان را نیازمند کار جهادی عنوان کرد و افزود: این موضوع البته همکاری های دستگاههای گوناگون را می طلبد.

وی اظهار داشت: در زمینه طرح ایران مهربان و جذب حامی برای کودکان نیازمند، سپاه و بسیج با تمام قوا وارد عرصه شده اند و به حول و قوه ی الهی جذب 12 هزار حامی برای کودکان نیازمند استان تا پایان ماه مبارک رمضان محقق خواهد شد.

لازم به ذکر است که در نشستی که با حضور فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) و مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان برگزار شد،هماهنگی و رایزنی های لازم در خصوص عملیاتی شدن طرح ایران مهربان و جذب حامی برای کودکان یتیم و نیازمند ایلامی به عمل آمد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها