موج
کدخبر : ۳۷۶۲۵۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-376253

با تکمیل راههای ارتباطی:

مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام بر تسریع اجرای طرح ها عمرانی در سیروان با رعایت نکات فنی و کیفی تاکید کرد و گفت: با تکمیل راههای ارتباطی،به زودی شهرستان سیروان در مسیر توسعه قرار می گیرد.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام،عبدالله بهادری مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام بازدیداز طرح های عمرانی حوزه راه و شهرسازی شهرستان سیروان افزود: پروژه واریانت چشمه چاهی- سفید خانی هم اکنون با 70 درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجرا است و این طرح ضمن افزایش ایمنی و حذف نقاط پر حادثه  مسیر مرکز استان ایلام تا شهر لومار مرکز شهرستان سیروان را حدود 10کیلومتر کوتاه تر می کند.

وی اظهار داشت: با توجه به اینکه عمده کار پر حجم خاکبرداری و خاکریزی و احداث پل بزرگ مسیر به انجام رسیده است، در صورت تامین اعتبار، پیمانکار آمادگی دارد تا در کمترین زمان ممکن نسبت به تکمیل طرح اقدام نماید.

مدیرکل راه و شهرسازی استان به مسیر ارتباطی سیروان به شهرستان بدره و جنوب استان اشاره و تصریح کرد: طول این پروژه 13کیلومتر است که 7 کیلومتر آن در شهرستان سیروان سالهای گذشته به بهره برداری رسید ولی عمده کار در 6 کیلومتر باقیمانده بود به طوری که احداث پل بزرگ جابر و تونل 200متری و عملیات کوه بری و خاکبرداری و خاکریزی و زیر سازی در این قطعه قرار داشت که به اتمام رسید و هم اکنون پیمانکار مشغول آخرین مرحله یعنی آسفالت  مسیر می باشد که در خرداد ماه سال جاری این 6 کیلومتر نیز تکمیل و پروژه به بهره برداری می رسد.

بهادری خاطر نشان کرد: با بهره برداری از پروژه قاضی خان- بدره، مسیر شهرستان سیروان به سمت شهرستانهای جنوبی استان از بدره، دره شهر و آبدانان حدود 85 کیلومتر کوتاهتر می شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام گفت: اصلاح، تعریض، حذف نقاط پر حادثه و گردنه های منتهی به مسیر قاضی خان- بدره نیز در دستور کار قرار دارد و این طرح نیز به زودی به مرحله اجرا در خواهد آمد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها