موج
کدخبر : ۳۷۲۵۷۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-372579

به منظورتشدید نظارت‌های مقابله با کرونا:

معاون امور عمرانی استانداری ایلام به تشدید نظارت‌های مقابله با مرحله چهارم شیوع ویروس کرونا در این استان اشاره کرد و گفت: با تاکید استاندار ایلام، تیم‌های ویژه بازرسی از فردا چهارشنبه ۱۸ فروردین ماه فعالیت خود را آغاز می کنند.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام،احمد کرمی معاون  عمرانی استانداری ایلام در جلسه با مدیران کل حوزه معاونت عمرانی افزود: این تیم‌ها نسبت به نظارت بر رعایت مصوبات ستاد کرونا، پروتکل‌های بهداشتی در تمامی صنوف، مراکز ارائه خدمات عمومی و ادارات و دستگاه‌های دولتی، سخت‌گیرانه عمل می‌کنند و چنانچه با تخلفی روبرو شوند، ضمن گزارش آن به استانداری،فرآیند تعطیلی و پلمب آن مرکز و برخورد قاطع با مدیران متخلف  را وارد مرحله اجرایی می‌کنند.

معاون امورعمرانی استانداری ایلام اظهار داشت: این تیم‌ها در گام نخست نسبت به تخلفات احتمالی تذکر می‌دهند اما چنانچه تذکرات بی‌نتیجه بماند نسبت به تعطیلی محل متخلف اقدام می‌شود.

وی تصریح کرد: بر اساس مصوبه نشست اخیر ستاد استانی مقابله با کرونا تمامی مدیران دستگاه‌های اجرایی مکلفند تا نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی در نهاد مربوطه نظارت کنند و در این رابطه مسئول هستند و‌سهل انگاری و ساده انگاری از سوی آنان پذیرفتنی نیست و برخورد می شود .

کرمی از مردم شریف استان بخصوص اصناف و بازاریان خواست که در این مدت که استان در وضعیت قرمز شیوع ویروس کرونا قرار گرفته برای رهایی از این وضعیت همکاری لازم با ستاد کروناو تیم های بازرسی داشته باشند.

وی همچنین از شهرداران خواست باهماهنگی با فرمانداران و نیروی انتظامی نسبت به مسدود کردن مسیر های منتهی به  پارک ها و فضاهای سبز اقدام و تمهیدات لازم برای رعایت شیوه نامه های بهداشتی در ترمینال ها و ناوگان حمل و نقل درون و برون شهری اتخاذ کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها