موج
کدخبر : ۳۶۹۹۵۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-369950

مدیرعامل هلال احمر استان ایلام خبر داد:

با گذشت سه روز از مفقود شدن جوان راننده ۲۱ ساله هلیلانی در کنار رودخانه سیمره، تلاش‌ها برای یافتن این جوان همچنان ادامه داردو این جوان راننده که سه روز پیش درمسیر رودخانه سیمره شهرستان هلیلان مفقود شده، به رغم تلاش امدادگران هنوز پیدا نشده است.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، این حادثه شامگاه چهارشنبه در محدوده شهر توحید در جوار رودخانه سیمره روی داده و امدادگران هلال احمر به محل حادثه اعزام شده‌اند وهم اکنون ۲۸ نفر در قالب پنج اکیپ هلال احمر به همراه چهار غواص برای یافتن راننده مفقود شده در محدوده حاشیه رودخانه سیمره در حال جست‌وجو هستند.

مدیرعامل هلال احمر ایلام گفت:در سومین روز عملیات برای یافتن راننده مفقود شده علاوه بر جستجو در مناطق پایین دست حاشیه رودخانه توسط تیم های امداد و نجات شهرستان های سیروان و چرداول، تیم واکنش سریع به همراه ۴ غواص از اول صبح به محل حادثه اعزام و عملیات جستجو را در داخل رودخانه سیمره انجام دادند. 

علی اصغر علی اکبری افزود:در روز سوم عملیات ۲۸ نجاتگر در قالب ۵ تیم امداد و نجات شامل ۲ تیم از شهرستان سیروان، یک تیم از شهرستان چرداول، یک تیم واکنش سریع استان به همراه ۴ غواص عملیات جستجو را در  در رودخانه سیمره انجام دادند.

وی اظهار داشت:علیرغم گل آلود بودن ودمای بسیار پایین آب رودخانه عملیات جستجو برای یافتن فرد مفقود شده در سه محور شامل بستر رودخانه در شهرستان سیروان و هلیلان و محل اصلی وقوع حادثه توسط نجاتگران جمعیت هلال احمر ونیروهای مردمی حاضر در محل با جدیت تمام ادامه یافت اما متاسفانه با وجود جستجوی فراوان تلاش ها برای یافتن فرد مفقودی بی نتیجه ماند.

مدیرعامل هلال احمر استان ایلام خاطرنشان کرد:همکاری نیروهای مردمی ونجاتگران جمعیت هلال احمر عملیات جستجو برای یافتن راننده مفقود شده ادامه خواهد یافت.

سومین روز عملیات جستجو برای یافتن راننده مفقود شده در شهرستان هلیلان با حضور میدانی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان، فرماندار شهرستان هلیلان ، معاون امداد و نجات هلال احمر استان، معاون مدیر کل مدیربت بحران استان و سایر مسئولان شهرستان های چرداول و هلیلان با تعداد ۲۸ نجاتگر و ۴ غواص کار جستجو برای یافتن راننده مفقود شده در رودخانه سیمره ادامه دادند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها