موج
کدخبر : ۳۶۹۲۹۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-369292

یدالله حیدرنژاد خبر داد:

مدیر صندوق قرض الحسنه امداد ولایت کمیته امداد امام خمینی(ره) استان ایلام از پرداخت 435 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه به مددجویان و نیازمندان استان از طریق این صندوق از ابتدای امسال تاکنون خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، یداله حیدرنژاد افزود: این میزان تسهیلات در زمینه های حمایتی و کارگشایی،اشتغال،مسکن و دیگر نیازهای ضروری مددجویان و نیازمندان در این استان به بیش از چهار هزار و 800 نفر پرداخت شده است.

وی بیشترین میزان تسهیلات پرداختی را در زمینه های حمایتی و کارگشایی عنوان کرد واظهار داشت: در این زمینه 237 میلیارد ریال به بیش از 3 هزار و 800 نفر پرداخت شده است.

مدیر صندوق قرض الحسنه امداد ولایت کمیته امداد ایلام تصریح کرد: در زمینه های اشتغال نیز152 میلیارد ریال و در زمینه تأمین مسکن نیز 45 میلیارد ریال به تعداد بیش از 970 نفر پرداخت شده است.

حیدرنژاد به هم افزایی و مشارکت بانکهای قرض الحسنه مهر ایران و رسالت در پرداخت تسهیلات به مددجویان این نهاد اشاره کرد و گفت: بر اساس  تفاهم نامه صورت گرفته امداد با این بانکها از ابتدای امسال تاکنون  با معرفی کمیته امداد بیش از 122 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه به حدود هزار و 500 نفر  در زمینه های حمایتی و اشتغال پرداخت شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها