موج
کدخبر : ۳۶۸۶۴۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-368643

سرهنگ همتی زاده خبر داد:

رئیس پلیس راه استان از برگزاری مانور بدون حادثه در استان خبر داد و گفت: مانور روز بدون حادثه با افزایش حضور تیم های گشتی پلیس راه و راهداری و دستگاههای امدادرسان در محورهای مواصلاتی استان به اجرا در می آید.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، سرهنگ رضا همتی زاده افزود: روز بدون حادثه یک روز نمادین در اجرای قوانین و مقررات از سوی رانندگان و نظارت و کنترل از سوی پلیس با اعزام تیم های گشتی به محورهای اصلی،فرعی و روستایی و همچنین ارائه خدمات از سوی واحدهای امدادی به امدادخواهان است.

وی اظهار داشت: نقش مردم در پیشبرد اهداف پلیس راه غیرقابل انکار بوده و خوشبختانه از ابتدای سال تا کنون با همکاری و مشارکت خوب مردم و فعالیت سازنده و اثرگذار دستگاههای خدماتی و امدادی در کنار پلیس راه شاهد کاهش ۴۳ درصدی تصادفات رانندگی بوده ایم و انشاءالله با مشارکت مردم شاهد ادامه این روند در روزهای آینده باشیم.

رئیس پلیس راه استان ایلام خاطرنشان کرد:مانور روز بدون حادثه با همکاری دستگاههای مختلف از جمله راهداری و حمل و نقل جاده ای،هلال احمر و فوریت پزشکی و همچنین استانداری استان برگزار گردید.تا انشاءالله در میدان عمل و خدمت رسانی به مردم این دستگاهها بتوانند نقش اثرگذاری در کاهش تصادفات رانندگی و کشته شدن ناشی از تصادفات داشته باشند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها