موج
کدخبر : ۳۶۷۸۷۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-367874

محمد نوزری خبر داد:

سرپرست استانداری ایلام با اشاره به اینکه همدلی و همراهی خوبی بین مردم و مسئولان استان وجود دارد،گفت: نظارتها بایست منجر به تغییر فرآیندهای فساد زا شود و با افزایش ریسک پذیری مدیران قدرت خلاقیت آنان در حل مشکلات پیش رو بالا می رود.

به گزارش خبرگزاری موج  ایلام، محمد نوذری در مراسم تودیع و معارفه بازرس کل استان از وحدت و همدلی و همراهی خوب بین مردم و مسئولان استان ابراز رضایت کرد و افزود: وحدت مسیر توسعه را هموار می کند و خوشبختانه این مهم در استان ایلام یک نقطه قوت است‌.

وی با بیان اینکه  اگر کار برای رضای خدا باشد و خدمت برای مردم باشد ارزشمند و ماندگار خواهد ماند و طول خدمت مهم نیست مهم کیفیت خدمت است و آن در مردمداری اری خلاصه می شود،اظهار داشت:در نظام جمهوری اسلامی تودیع نداریم و این فرصت خدمت است که تغییر می کند و مسئولان بایستی قدر نعمت را با خدمت گذاری صادقانه ادا کنند.

 سرپرست استانداری ایلام با تقدیر از بازرس کل سابق استان خاطرنشان کرد:در مدتی که تصدی بازرس کل استان را داشتند خدمات ارزشمندی ارائه دادند.

نوزری  با آرزوی موفقیت برای بازرس کل جدید ،تصریح کرد: امیدوارم در فضای همدلی و همکاری که در استان وجود دارد فرصت خدمتگذاری بیشتر برای همه ما محیا گردد.

وی کار نظارت و بازرسی را در جهت تقویت فرصت خدمتگزاری به مردم عنوان کرد و گفت: این دستگاه ها می بایست قدرت ریسک پذیری را به مدیران بدهند چراکه در شرایط امروز کشور برای رفع مشکلات ما نیازمند جسارت، خلاقیت و نوآوری مدیران هستیم.

سرپرست استانداری ایلام با اشاره به اینکه دستگاه بازرسی صرفاً یک دستگاه قضایی نیست بلکه بایستی یک دستگاه فنی نیز باشد،اظهار داشت: بازرسی بایستی تمام ملاحظات امنیتی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و غیره تمامی بسترها و زوایای پیدا و پنهانی در جامعه وجود دارد را توام با هم ببیند.

نوزری بزرگترین سرمایه نظام اسلامی را سرمایه اجتماعی عنوان و تصریح کرد: امروز یکی از مهمترین مولفه های قدرت ما اقتدار ملی است که از آن بعنوان اصلی ترین سرمایه در جامعه یاد می کنند و همه دستگاه ها از جمله دستگاه های نظارتی و بازرسی بایست در جهت تقویت این مهم حرکت کنند.

گفتنی است در این مراسم "مهدی اصلانی کرجی" بعنوان رئیس بازرسی کل استان منصوب و از خدمات " عیسی هواسی پور"  تقدیر شد

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها