موج
کدخبر : ۳۶۶۹۳۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-366936

سرپرست استانداری ایلام اعلام کرد:

سرپرست استانداری ایلام با اشاره به اینکه شکوه و عظمت امروز ایران مدیون خون شهداست،گفت:دولت نگاه ویژه ای به جامعه ایثارگری استان داشته است.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، محمد نوذری در دیدار با معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران،شکوه و عظمت امروز ایران را مدیون خون شهدا عنوان کرد و گفت: ایلام در ۸ سال جنگ تحمیلی رادمرادنه از ایران اسلامی دفاع کرد و با تقدیم ۳ هزار شهید و بیش از ۱۲ هزار جانباز با فاصله رتبه اول ایثارگری در کشور را به خود اختصاص داده است.

وی در ادامه بر رفع مسائل و مشکلات خانواده معظم شهدا و ایثارگران تاکید کرد و اظهار داشت: خوشبختانه در این دولت نگاه ویژه ای به خانواده معظم شهدا و ایثارگران و جانبازان شده است و در این مسیر دو مقوله مهم اشتغال و مسکن این عزیزان در دستورکار جدی بوده است.

سرپرست استانداری ایلام  در ادامه به دو تفاهم نامه ساخت مسکن و ایجاد اشتغال ایثارگران در استان اشاره و تصریح کرد: با اجرای این تفاهم نامه که بین استانداری و بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور بسته شده تا حدود زیادی مشکل مسکن و اشتغال فرزندان جامعه ایثارگری استان رفع خواهد شد.

نوزری خاطرنشان کرد: با توجه به تعداد زیاد جامعه ایثارگری در استان لازم است مجوز های بیشتری برای آزمون استخدام آنان در نظر گرفته شود.

همچنین معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران ضمن تقدیر از توجه ویژه سرپرست استانداری ایلام نسبت به خانواده معظم شهدا و ایثارگران گفت: بنیاد در ارتباط با دو تفاهم نامه در حوزه اشتغال و ساخت مسکن متعهد است و انشاالله با تحقیق این هدف مهم شاهد رفع مشکلات این عزیزان باشیم.

محمود پاکدل اظهار داشت: با توجه به پیشرفت قابل توجه در ساخت مسکن ایثارگران امیدواریم در بازه زمانی مشخص شاهد اتمام تعهدات طرفین باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها