موج
کدخبر : ۳۶۶۶۱۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-366618

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام عنوان کرد:

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام گفت: ورزش نباید تحت شعاع مسائل جناحی و سیاسی قرار بگیرد.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، سردارجمال شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام در دیدار با علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی کشور و هیات کشتی استان،افزود: استان ایلام از لحاظ نیروی انسانی و تجهیزات در زمینه ورزش کشتی و فرهنگ پهلوانی از ظرفیت بالایی برخوردار است و بایستی در این زمینه توجه بیشتری صورت گیرد.

وی ادامه داد: اگرچه تقویت زیرساخت ها در توسعه ورزش کشتی از بزرگترین دغدغه های ورزش کشتی استان است اما مساله مهمتر در رابطه با ورزش این است که نباید ورزش تحت شعاع مسائل جناحی و سیاسی و جابجایی های مدیریتی قرار بگیرد.

وی اظهار داشت:سپاه و بسیج دارای ظرفیت های خوبی از قبیل وجود پایگاههای مقاومت بسیج درجغرافیای استان و قابلیت سازماندهی جوانان بسیجی در قالب طرح صالحین و همچنین وجود سالن های ورزشی ۹ دی است که با هم افزایی صورت گرفته در این دیدار بیش از گذشته این ظرفیت ها دراختیار ورزش استان قرار خواهد گرفت.

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام  تصریح کرد:باید با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان و بسیج ورزشکاران اولویت اصلی ما در سال ۱۴۰۰ تقویت ورزش کشتی در سطح شهرستان ها باشد.

سردار شاکرمی خاطرنشان کرد: علیرضا دبیر متعلق به تاریخ است که متوقف نمی شود، این پهلوان ملی قله های رفیع جوانمردی و عطوفت را معنا کرد.

گفتنی است در پایان این دیدار، توسط فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام  تمثال سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به رئیس فدراسیون کشتی اهدا شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها