موج
کدخبر : ۳۶۶۴۷۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-366474

سرپرست استانداری ایلام خبر داد:

سرپرست استانداری ایلام از دولت‌ها، نهادها و خیرین بعنوان سه جریان مهم سازندگی در کشور یاد کرد و گفت: در این میان نقش خیرین بی بدیل بوده و استان ایلام نیز به جهت غالب بودن فرهنگ نیکوکاری همواره این مهم مورد توجه قرار گرفته است.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، محمد نوزری در مراسم خیرین فعال در امور روستایی که بصورت ویدئو کنفرانس و با حضور معاون اول رئیس جمهور، معاون توسعه روستایی مناطق محروم ریاست جمهوری برگزار شد،افزود: یکی از مباحث مهم که در استان ایلام بیشتر مورد توجه قرار گرفته بحث مدرسه سازی در مناطق محروم و روستایی استان بوده که در این زمینه امروز بیش از ۴۰ درصد مدارس کشور توسط خیرین ساخته می شود.

وی با اشاره به اینکه خیرین در حوزه های مختلف از جمله در بحث سیل، اربعین و کرونا کارنامه ای موفق داشته اند، اظهار داشت: حضور خیرین در این شرایط سخت در کمک به مناطق محروم و اقشار ضعیف جامعه بسیار ارزشمند و شایسته تقدیر است.

سرپرست استانداری ایلام با اشاره به اینکه دولت تدبیر و امید توجه ویژه ای به امور روستایی داشته است و بیش از ۴۰ درصد مدارس توسط خیرین ساخته شده است،تصریح کرد:عملکرد دولت تدبیر و امید در مسائل مربوط به روستاییان را موفق بوده و توجه خاص و ویژه ای به مناطق محروم و روستایی داشته و دارد.

نوزری خاطرنشان کرد: در چند سال اخیر تحرک و پویایی بسیار خوبی در امور روستایی و مناطق محروم استان توسط دولت و با کمک ارگانها، نهادها و بنیادهای بزرگی چون بنیاد مستضعفان، بنیاد علوی، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، قرارگاه محرومیت زدایی سپاه و غیره انجام شد و منتج به دستاوردهای ارزشمندی شده است.

گفتنی است در پایان این نشست که با حضور سرپرست استانداری ایلام، معاون امور عمرانی استاندار و مجموعه مسئولان استانی برگزار شد از خیرین برتر حوزه توسعه روستایی استان تجلیل بعمل آمد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها