موج
کدخبر : ۳۶۶۴۶۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-366469

محمد نوزری خبر داد:

سرپرست استانداری ایلام با اشاره به اینکه چند ماه باقیمانده دولت کارها باید بصورت جدی پیگیری شوند،گفت:نهادها و خیرین در تامین وسایل دانش‌آموزان نیازمند مشارکت کنند.

به گزارش خبرگزاری موج  ایلام، محمد نوذری سرپرست استانداری ایلام در نشست شورای آموزش و پرورش استان ایلام، افزود: با توجه به اینکه با وجود گذشت حدود یکسال از مجازی شدن آموزش دانش‌آموزان می‌گذرد ولی هنوز شماری از آن‌ها به گوشی هوشمند دسترسی ندارند.

وی به مشکلات اقتصادی برخی مردم برای تهیه وسایل آموزشی هوشمند اشاره و تصریح کرد: باید با استفاده از ظرفیت نهادهای مختلف و افراد خیر و نیکوکار زمینه بهره‌مندی دانش‌آموزان از آموزش را فراهم کنند.

سرپرست استانداری ایلام به پایان فعالیت دولت در چند ماه آینده اشاره و خاطرنشان کرد: در چند ماه باقیمانده، کارها باید بصورت جدی پیگیری شود و با تلاش و کوشش مسئولان هر حوزه، به صورت دقیق برنامه‌ها و فعالیت‌ها پیگیری و به نتیجه برسند تا مشکلات موجود رفع شود.

نوزری با بیان اینکه در دهه فجر امسال ۱۰ مدرسه با ۳۳ کلاس درس افتتاح و ۲ مدرسه با ۹ کلاس درس نیز کلنگ‌زنی شده است، اضافه کرد: در ماه‌های پایان فعالیت دولت باید تلاش شود طرح‌های نیمه‌تمام تکمیل و مورد بهره‌برداری قرار گیرند.

وی نقش آموزش و پرورش را در افزایش مشارکت مردم در انتخابات سال آینده مهم دانست و گفت: مجموعه آموزش و پرورش در این زمینه نیز باید اهتمام داشته باشد و نقش کلیدی خود را ایفا کنند.

سرپرست استانداری ایلام همچنین از فرمانداران خواستبرای توسعه نهضت سوادآموزی از ظرفیت‌های سیاسی و اجتماعی مورد نظر بهره‌گیری کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها