موج
کدخبر : ۳۶۶۲۴۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-366240

محمد نوزری خبر داد:

سرپرست استانداری ایلام با اشاره به اینکه تمام تلاش خود را برای توسعه استان به کار خواهم گرفت، گفت: خدمت به مردم بافرهنگ ایلام یک افتخار بزرگ است.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، محمد نوزری در نشست گفتگوی بخش خصوصی و دولت، با بیان اینکه در مسیر خدمتگزاری دست یاری به طرف مردم دراز می کنم،افزود: تنها راه خدمتگزاری به این مردم، حرکت در مسیر وحدت و همدلی است.

وی با بیان اینکه تلاش های شبانه روزی سلیمانی دشتکی در راستای عمران آبادانی استان بی بدیل است، اظهار داشت: ما نیز تمام تلاش خود را برای توسعه استان بکار خواهیم بست البته در این مسیر به کمک مردم و همکاری مسئولان نیاز داریم و اینجا دست یاری به سمت آنان دراز می کنم.

سرپرست استانداری ایلام سال پایانی دولت را نیازمند اهتمام جدی و پای کار بودن مسئولان خواند و تصریح کرد: خیال اینکه سال پایانی دولت است و این باعث کم رمقی مدیران شود، اشتباه است، بلکه ما تا آخرین لحظه بایستی با تمام توان در راه خدمت گذاری به مردم تلاش کنیم.

نوزری با بیان اینکه خدمت به مردم بافرهنگ ایلام یک افتخار بزرگ برای هر مسئولی است،خاطر نشان کرد: در شرایط امروز کشور به عنوان یک تکلیف شرعی همه وظیفه داریم تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات مردم بکار گیریم.

وی اظهار داشت: با اطلاع از چالش ها، مسائل و مشکلات و ظرفیت ها و اعتبارات، فضای کشور و تحریم ها و کرونا برای خدمت به مردم و توسعه استان عزمی راسخ و اهتمام جدی داریم.

سرپرست استانداری ایلام راه خدمتگزاری به مردم را حرکت در مسیر وحدت و همدلی عنوان کرد و گفت: استان ایلام یکی از استان های مهم و با ظرفیت های خدادادی بسیار است که همواره در کشور مورد توجه بوده و ما در این فرصت پیش رو بایست از تمام امکانات و امکان های موجود برای شکوفایی ایلام استفاده کنیم.

وی در ادامه گفت: از امروز تا هر چند وقت که فرصت خدمت‌گذاری به مردم شریف ایلام داشته باشم برای توسعه ایلام تمام تلاشم را بکار خواهم گرفت.

نوذری با تقدیر از تلاش های شبانه روزی سلیمانی دشتکی در مدت ۴۱ماه که در کسوت استاندار ایلام خدمت کردند، گفت: استاندار اسبق ایلام تلاش و کوشش خود را در راستای رفع مشکلات استان بکار گرفتند و توفیقات بسیار خوب و ارزشمندی نیز حاصل شد، امیدواریم که در استان خوزستان نیز موفق باشند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها