موج
کدخبر : ۳۶۴۹۲۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-364927

در هفته دهم لیگ برتر فوتبال بانوان کشور:

سرمربی تیم فوتبال بانوان پالایش گاز ایلام گفت: تیم فوتبال بانوان پالایشگاه گاز ایلام در خانه حریف توانست ۴ بر صفر تیم قشقایی شیراز را گل باران کند و نتیجه قابل قبولی به ارمغان بیاورد.

ایناس آراسته نژاد در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری موج ایلام اعلام کرد: این بازی که در محل استادیوم حافظیه شیراز برگزار شد، تیم فوتبال بانوان پالایش گاز ایلام توانست 4 بر صفر تیم قشقایی شیراز را مغلوب کند.

وی اظهار داشت: در نیمه اول و در دقیقه 25 اولین گل توسط "عاطفه ایمانی" به ثمر رسید و در نیمه دوم و در دقیقه 65 گل دوم توسط "سیده فاطمه یوسفی" و گل سوم و در دقیقه 80 توسط " کوثر عنبری" و گل چهارم در دقیقه 85 توسط " روناک جعفرزاده" برای تیم ایلام به ثمر رسید.

سرمربی تیم فوتبال بانوان پالایش گاز ایلام با بیان اینکه تیم پالایش گاز ایلام با 18 امتیاز در رده سوم جدول قرار دارد و این آخرین بازی این تیم در این دوره لیگ برتر بوده است،تصریح کرد:هم اکنون تیم شهرداری سیرجان با 22 امتیاز،وچان کردستان 19 امتیاز،پالایش گاز ایلام 18 امتیاز،ملوان انزلی13 امتیاز،سارگل بوشهر 10 امتیاز و قشقایی شیراز با صفر امتیاز به ترتیب در رده اول تا ششم جدول قرار دارند.

 آراسته نژاد با اشاره به اینکه متاسفانه این تیم با قضاوت های ناعادلانه داوری در رده برتر جدول قرار نگرفته است، خاطرنشان کرد:امیدوارم برای فصل آینده کمیته داوران کشورتدابیر بهتری برای داوران داشته باشند ،درحال حاضرتنها تیمی که توانست با قهرمان جدول شهرداری سیرجان یک امتیاز بگیرد، تیم  پالایش گاز ایلام بود.

سرمربی تیم فوتبال بانوان پالایش گاز ایلام گفت: تیم فوتبال بانوان پالایش گاز ایلام تیمی بومی وجوان  و با همدلی ومتعصب وباغیرت درمیادین فوتبال بازی کرد،هرچند با این شرایط کرونا ومشکلات روحی خانواده ها دراعزام فرزندانشان به شهرهای مختلف مشکلاتی وجود داشت، این مقام ونتایج مطلوب دختران پالایش گاز را تقدیم  می کنم به همه عزیزانی که برای این تیم تلاش و زحمات زیادی کشیدند.

آراسته نژاد ابراز امیدواری کرد که در فصل آینده این تیم در رده اول جدول بانوان قرار گیرد تا ثابت کنیم که دختران بومی و جوان ایلام خیلی حرفا برای گفتن دارند.

وی از تلاش بازیکنان تیم فوتبال بانوان پالایش گاز ایلام تشکر و قدردانی کرد و اظهار داشت: از دکتر نوریان مدیرعامل پالایشگاه ایلام و آقایان موسوی، کرمی، توکلی،مهدی بیگی ،منصوری ،کرمیان  و اقدم و تمام کادرفنی به خاطر همکاری و همراهی و تشویق و حمایت از تیم  قدردانی کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها