موج
کدخبر : ۳۶۳۲۸۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-363282

مهناز همتی خبر داد:

مدیر کل استاندارد استان ایلام از انجام بیش از یکهزار فقره نمونه برداری و آزمون تولیدات مشمول استاندارد اجباری از ابتدای سال جاری تا کنون خبر داد و گفت: کارشناسان مطابق وظایف تعریف شده سازمان ملی استاندارد بیش ازیکهزارو 24 فقره نمونه برداری و آزمون از واحدهای تولیدی تحت پوشش این اداره ‌کل و مراکز عرضه در استان ایلام انجام داده‌اند.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، مهناز همتی با بیان اینکه بیش از هزار مورد نمونه‌برداری و آزمون از محصولات تولیدی انجام شده است، افزود: نسبت به برنامه عملیاتی مصوب سال جاری شاهد تحقق 120درصدی در این حوزه هستیم.

وی اظهار داشت: بیشترین میزان نمونه برداری و آزمون انجام شده از واحدهای تولیدی غذایی، کشاورزی، مصالح ساختمانی، مهندسی پزشکی، شیمیایی و بسته بندی سلولزی بوده که با همکاری شرکت‌های بازرسی همکار و کارشناسان این اداره کل انجام گرفته است.

مدیرکل استاندارد ایلام خاطرنشان کرد:هدف از نمونه برداری و آزمون کالاهای تولیدی صنایع، انطباق آنها با شرایط و مقررات استانداردهای تدوین شده است و در صورت عدم انطباق محصولات تولید شده با استانداردهای ملی با واحدهای متخلف مطابق با قانون برخورد می‌شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها