موج
کدخبر : ۳۶۱۳۶۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-361361

محمد علی نظری خبر داد:

رئیس سازمان بسیج رسانه استان ایلام با اشاره به اینکه همه رسانه های ایلام بسیجی هستند، گفت: بسیج رسانه با هدف ایجاد اتحاد و انسجام بین رسانه‌ها امروز نقش پررنگی را ایجاد کرده است و همه رسانه ها در زیر چتر بسیج گرد هم جمع شده اند.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام ، محمد علی نظری به سالروز تشکیل سازمان بسیج رسانه و شهادت اسوه برجسته عرصه رسانه، خبرنگار شهید غلامرضا رهبر اشاره کرد و افزود: ظرفیت‌سازی در جامعه رسانه‌ای کشور برای جذب حداکثری و تحقق بسیج ده‌ها میلیونی، ایجاد انسجام و تقویت هویت جمعی بین اصحاب رسانه در راستای پاسداری از ارزش‌های انقلاب اسلامی از دیگر اهداف تشکیل این سازمان است.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان ایلام خاطرنشان کرد: بسیج رسانه بعنوان پناهگاهی امن در جهت مطالبه گری در چارچوب اخلاق و قانون است و امروز رسانه های در تراز انقلاب رسالت انقلابی خود را حفظ و مطالبه گری را بعنوان حق مردم پیگیری می کنند.

علی نظری تصریح کرد: در طول مدت بیماری کرونا رسانه های استان اعم از خبرگزاری ها، نشریات، هفته نامه ها، روزنامه ها، پایگاه خبری و اینترنتی و غیره خوش درخشیدند و به رسالت اصلی خود همگام در کنار مدافعان سلامت، سفیران سلامت خوبی بودند.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان ایلام گفت: نگاه ویژه به اصحاب رسانه به دور از سلیقه های سیاسی قابل قبول در نظام، نگاه همدلی و همراهی و خدمت به این قشر فرهیخته است.

 علی نظری افزود: جشنواره رسانه ای ابوذر بعنوان یکی از برندهای بسیج رسانه امسال ششمین برنامه خود را با بیش از 15 محور در قالب های مختلف از جمله گرامیداشت سردار دلها و در بخش ویژه با موضوع زنده یاد حاج پژمان مهدوی فر، برگزار می کند.

وی اظهار داشت: کمک به تشکیل و تقویت و توسعه جبهه رسانه‌ای انقلاب اسلامی در مقابله با موج مخرب جنگ نرم و همچنین حفظ و گسترش فرهنگ و تفکر بسیجی در برنامه‌ریزی‌های این سازمان در اولویت قرار دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها