موج
کدخبر : ۳۶۰۷۱۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-360710

محمد نوذری خبر داد:

معاون سیاسی و امنیتی استاندار ایلام گفت: با مشارکت کمیساریای عالی پناهندگان برای ساخت مدرسه و درمانگاه در استان ۹ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، محمد نوذری در مراسم کلنگ زنی مجتمع ۱۲ کلاسه شهرک شهید کشوری ایلام، گفت: با پیگیری هایی که از طریق کمیساریای عالی پناهندگان انجام گرفت، توجه این نهاد برای مشارکت در ساخت درمانگاه و یک مجتمع ۱۲ کلاسه شهید کشوری جلب شد.

وی با اشاره به اینکه این مجتمع آموزشی یکهزار و ۴۲۷ متر مربع زیربنا دارد، اظهار داشت: در این زمینه کمیساریای عالی پناهندگان 3 میلیارد و ۶۳۰ میلیون تومان در احداث این فضای آموزشی مشارکت خواهد کرد و مابقی از اعتبارات ملی متقبل می شود و تا سال تحصیلی آینده به بهره برداری می رسد.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری ایلام در ادامه به نشست هایی که با کمیساریای عالی انجام شده است اشاره و خاطرنشان کرد: ساخت مدرسه و درمانگاه حاصل این رایزنی ها بود که فضای آموزشی امروز کلنگ زنی شد و برای ساخت درمانگاه نیز ۷۰۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است که کار آن نیز شروع شده است.

نوذری با بیان اینکه در مجموع برای ساخت این دو پروژه ۹ میلیارد تومان هزینه خواهد شد، تصریح کرد: هدف از ساخت این مجموعه ها علاوه بر خدمات دهی به اتباع خارجی، نیز مورد استفاده شهروندان عزیز منطقه نیر قرار خواهد گرفت.

صبح امروز با حضور معاون سیاسی و امنیتی استاندار، معاون امور عمرانی استاندار و مجموعه مسئولان استان آئین کلنگ زنی مجتمع ۱۲ کلاسه شهرک شهید کشوری برگزار شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها