موج
کدخبر : ۳۵۹۴۲۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-359422

سرهنگ ابوالفضل کهزادی اعلام کرد:

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام با بیان اینکه آموزش و آگاه سازی عمومی می تواند در ایمنی سطح معابر عمومی و حوادث رانندگی پیشگیری کند،گفت: فضاسازی و تبلیغات محیطی، یکی از تاثیرگذارترین عوامل در نهادینه کردن و تغییرات فرهنگ ترافیک و رانندگی است.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، سرهنگ ابوالفضل کهزادی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام با اشاره به اینکه تبلیغات محیطی در زمینه اصول و قوانین ترافیکی ابزار مناسبی برای ارائه پیام های کوتاه در تقویت فرهنگ رانندگی است، افزود: آموزش های صحیح و به هنگام ،می تواند بسیاری از ناهنجاری های ترافیکی و بی انضباطی ها را به حداقل برساند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام خاطرنشان کرد: پلیس راهور استان ایلام در کنار فعالیت های انتظامی به دنبال توسعه کمی و کیفی آموزشهای عمومی و فرهنگ سازی درسطح جامعه می باشد.

این مقام انتظامی به اثربخشی اقدامات فرهنگی و بنر نوشته ها در اصلاح رفتارهای غلط ترافیکی اشاره و تصریح کرد:باتوجه به ممنوعیت برگزاری کلاس های آموزش حضوری،این پلیس درحال افزایش دانش و ارتقاء مهارتهای شدآمدی شهروندان ازطریق سایر راهکارهای غیرحضوری است.

سرهنگ کهزادی، مکان و نوع محتوای تبلیغات محیطی را دو مولفه موثر در میزان اثر بخشی تبلیغات محیطی برشمرد و افزود:به همین خاطر تلاش شده تا موضوعات آموزشی درج شده در بیلیوردها و تابلوهای روان و دیجیتالی ،متناسب با شرایط ترافیکی استان انتخاب شوند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها