موج
کدخبر : ۳۵۸۹۰۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-358906

جانشین نیروی انتظامی کشور:

جانشین نیروی انتظامی کشور با اشاره به اینکه مرزبانی یکی از خصوصیات بارز مردم ایلام است، گفت: امروز در دنیا، رهبری همچون مقام عظمای ولایت برای کشورها یک حسرت است.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، سردار قاسم رضایی در جلسه تودیع و معارفه فرمانده انتظامی استان ایلام افزود: ما امروز مدیون سکاندار نظام هستیم، شخصیتی بزرگ که با رهنمودها و موضع گیری های عالمانه به ما عزت داده و در دنیا ما را سرافراز کرده است.

وی اظهار داشت: استان ایلام با تقدیم ۳ هزار شهید و ۱۲ هزار جانباز کارنامه درخشانی در دفاع از انقلاب اسلامی دارد.

 جانشین نیروی انتظامی کشور تصریح کرد:بایستی فراموش نکنیم که از کجا به کجا رسیده ایم و همین ایلامی که زیر بمباران بود و مهرانی که در زمان دفاع مقدس دست به دست می شد با مقاومت مردم استان، یک وجب از این خاک توسط دشمن به یغما نرفت. 

 سردار رضایی خاطرنشان کرد: استان ایلام استانی مرزی و سابقه دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی را در کارنامه دارد و تقدیم ۱۲ هزار جانباز و سه هزار شهید نمونه بارز این وفاداری به انقلاب است.

سردار رضایی تصریح کرد: نیروی انتظامی، مسئول تکلیف گراست و در کنار مردم و برای مردم است و مردم نیز به این سازمان اعتماد کامل دارند.

وی خاطر نشان کرد:  لباس نیروی انتظامی لباس عبادت و قداست است و بایستی امروز به عنوان سرباز و پاسدار دستاوردهای انقلاب اسلامی بر خود ببالیم.

جانشین نیروی انتظامی کشور تصریح کرد: کمبود  مقدورات، هیچ تاثیری بر کار نیروی انتظامی نداشته و در این بین بیشترین نقش را خانواده کارکنان دارند و ما مدیون خانواده عزیزان تلاش گر در ناجا هستیم.

این مقام ارشد نیروی انتظامی کشور افزود: روح دفاع مقدس در نیروی انتظامی جاری  و این  موضوع بیشتر در خانواده کارکنان ناجا تبلور یافته است.

وی با پاسداشت شهدای مدافع حرم که برای دفاع از  حرم اهل بیت  در زمان سیطره داعش به شهادت رسیدند ،گفت: امروز در نیروی انتظامی این افتخار را داریم که با حفاظت از مرزها جاده‌ها شهرها و غیره مدافع حریم ولایت هستیم.

جانشین نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه همه اوصاف خوب در نیروی انتظامی جمع شده است ،گفت: ماموریتی که امروز نیروی انتظامی در کنار سایر دستگاهها به عهده دارد،مسئولیت میدان‌داری است و امنیت و آرامش حاکم بر کشور مدیون تلاش شبانه‌روزی نیروی انتظامی است.

سردار رضایی در بخش پایانی سخنان خود به نقش مردم استان ایلام در پذیرایی از زائران اربعین حسینی در سال های گذشته اشاره کرد و یادآور شد: مهران و ایلام در اربعین جهانی شد.

وی افزود: مهمان نوازی و تکریم زائران اربعین حسینی در سال های گذشته توسط مردم استان ایلام و یخصوص شهر مهران رضایتمندی زائران اربعین حسین را به دنبال داشت.

سردار رضایی خاطرنشان کرد: پیش بینی ما این است که اگر این ویروس کرونا ریشه کن شود ما در سال آینده و سال ۱۴۰۰ شاهد عبور بیش از ۶ میلیون زائر خواهیم بود و باز شور و شوق حسینی در استان به اوج خود خواهد رسید.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها