موج
کدخبر : ۳۵۸۵۰۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-358500

مدیرکل استاندارد استان ایلام:

مدیرکل استاندارد استان ایلام گفت: بر اساس برنامه ریزی انجام شده و پیگیری های به عمل آمده، در 9 ماهه نخست سال جاری و در سه مرحله، تعداد یکهزارو 59 عرضه بنزین و گازوئیل در کلیه شهرستان های استان ایلام مورد آزمون قرار گرفته است.

 به گزارش خبرگزاری موج ایلام، مهناز همتی گفت: ۴۲۶ نازل سوخت مایع فعال و غیر فعال در استان وجود دارد که طی بازرسی دوره ای آذر ماه، تعداد ۳۱۳مورد تست گردیده که 100 درصد موارد تست شده در این مرحله مطابق با معیارهای استاندارد می باشند. 

وی اظهار داشت: در مرحله سوم تست نازل ها که از ابتدای آذر ماه سال جاری آغاز شده است، از برچسب های شب نما، ضدآب، ضدخش و مقاوم در برابر سرما و گرما استفاده گردیده و بر روی نازل های سوخت نصب شده است.

مدیرکل استاندارد استان ایلام، هدف از انجام تست نازل های سوخت مایع را نظارت و کنترل هر چه بهتر بر عملکرد نازل های سوخت اعلام کرد و اظهار داشت: الصاق برچسب استاندارد بر روی دستگاه های نازل سوخت در جایگاه ها الزامی است.

وی تصریح کرد: صحت عملکرد نازل های سوخت مایع به جز در موارد ضروری هرسه ماه یکبار انجام می شود و از هم استانی های عزیز انتظار میرود در جایگاه های سوخت قبل از سوخت گیری حتما به برچسب صحت عملکرد نصب شده روی نازل توجه داشته باشند و سپس اقدام به سوخت گیری کنند.

 مدیرکل استاندارد استان ایلام گفت: در صورتی که شهروندان مغایرتی در صحت عملکرد نازل جایگاه های مشاهده کنند، می توانند از طریق تلفن گویای ۲۴ ساعته ۱۵۱۷ و یا سامانه رسیدگی به شکایات اداره کل به شماره ۵۰۰۰۱۱۵۱۷، شکایت خود را اعلام تا با متخلفین مربوطه برخورد قانونی صورت گیرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها