موج
کدخبر : ۳۵۸۳۳۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-358331

مدیرکل استاندارد استان ایلام:

مدیرکل اداره کل استاندارد استان ایلام گفت: شهربازی‌های استان، در طول سال و بر اساس برنامه زمان‌بندی مشخص توسط شرکت‌های بازرسی تایید صلاحیت شده سازمان ملی استاندارد مورد بازرسی فنی و ایمنی قرار می‌گیرند و از ابتدای سال جاری تا کنون، ۲۲ فقره گواهی تأییدیه زمین های بازی صادر شد.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، مهناز همتی افزود: استاندارد برخی از تجهیزات تفریحی بر اساس مصوبه شورای عالی استاندارد مشمول استاندارد اجباری بوده و فعالیت تجهیزات تفریحی ای که مشمول مقررات استاندارد اجباری است، بدون تاییدیه از سازمان ملی استاندارد ممنوع است.

مدیرکل استاندارد ایلام در ادامه خاطر نشان کرد: در طول نه ماهه سال جاری، ۴۲ فقره بازرسی با رعایت پروتکل های بهداشتی در شرایط و محدودیت های کرونایی، توسط بازرسان این اداره کل از تجهیزات بازی در سطح استان انجام شده است.

مدیرکل استاندارد ایلام در از همشهریان خواست، هنگام استفاده از دستگاه ها و تجهیزات بازی مستقر در شهر بازی ها از وجود گواهی بازرسی استاندارد اطمینان حاصل کرده و بدون مشاهده گواهی های بازرسی استاندارد، از استفاده از این تجهیزات خودداری کرده و موارد را به سامانه شکایات ۵۰۰۰۱۱۵۱۷ پیامک و یا به اداره کل استاندارد استان ایلام اطلاع رسانی کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها