موج
کدخبر : ۳۵۷۳۹۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-357395

رئیس پلیس آگاهی استان ایلام:

رئیس پلیس آگاهی استان ایلام از کشف 70 فقره سرقت در ایلام خبر داد و گفت: باند 8 نفر سارقان غیربومی در این راستا دستگیر و تحویل مرجع قضایی شدند.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، رئیس پلیس آگاهی استان ایلام از شناسایی و دستگیری باند 8 نفره سارقان غیر بومی و حرفه ای با 70 فقره سرقت خبر داد و افزود: در پی افزایش وقوع سرقت های منزل ، طلاجات و غیره در مناطق مختلف شهر ایلام، تیم ویژه ای از کارآگاهان پلیس تشکیل و موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

سرهنگ علی مهری افزود: مأموران پلیس با انجام اقدامات فنی و تخصصی و گشت زنی نامحسوس و هدفمند اعضای باند 8 نفره سارقان غیر بومی و حرفه ای را که در قالب 2 گروه 4 نفره فعالیت می کردند را شناسایی و پس از هماهنگی با مراجع قضائی در چند عملیات ضربتی آنها را در استان های مرکزی در مخفیگاهایشان دستگیر کردند.

 این مقام انتظامی با اشاره به اینکه 2 دستگاه خودرو سواری که متهمان با استفاده از آنها سرقت می کردند نیز توقیف شده است، تصریح کرد: این باند حرفه ای اعمال مجرمانه خود را در استان ها و شهرهای مختلف کشور و بین ساعت های 7 غروب تا 11 شب انجام داده اند.

 رئیس پلیس آگاهی استان ایلام خاطرنشان کرد: متهمان دستگیر شده در تحقیقات فنی پلیس به 70 فقره انواع سرقت از جمله سرقت طلاجات، وجه نقد ، اشیاء قیمتی و  غیره اعتراف کردند.

 سرهنگ مهری با بیان اینکه تعدادی اقلام مسروقه به ارزش 30 میلیارد ریال از سارقان کشف شده، گفت: مالباختگان با ورود به سامانه " نما " با نشانی www.polici.ir می توانند با کدی که پلیس در اختیار آنها قرار میدهد و با شناسائی اموال مسروقه خود و ارائه مدارک آن را از پلیس آگاهی تحویل بگیرند.

 وی در پایان به معرفی متهمان به مرجع قضائی اشاره کرد و از مردم خواست: در صورت مشاهده هر گونه مورد مشکوک موضوع را از طریق تلفن 110 و یا مراجعه به نزدیکترین پایگاه پلیس اطلاع رسانی کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها