موج
کدخبر : ۳۵۶۸۲۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-356820

رئیس پلیس آگاهی استان ایلام:

رئیس پلیس آگاهی استان ایلام از افزایش 78 درصدی کشفیات سرقت طی 15 روز گذشته نسبت به بازه زمانی مشابه در سطح استان خبر داد و گفت: با تلاش‌ها و فعالیت‌های شبانه‌ روزی کارکنان انتظامی استان در 15 روز اخیر شاهد افزایش 78 درصدی کشفیات سرقت نسبت به مدت مشابه سال قبل بوده ایم.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، سرهنگ علی مهری  با اشاره به اینکه با تقویت گشت‌های انتظامی و در مناطق مستعد جرم و همچنین کنترل سارقان سابقه دار 108سارق در سطح استان دستگیر و 239 فقره سرقت نیز کشف شده است، افزود:متهمان دستگیر شده در راستای مطالبه به حق شهروندان و سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

وی با بیان اینکه مهمترین اولویت برنامه‌های پلیس اقدامات پیشگیرانه انتظامی برای پیشگیری از وقوع جرایم بر مبنای تعامل با مردم است، اظهار داشت: همدلی و مشارکت خوب مردمی نقش بسزایی در کاهش جرایم داشته است.

رئیس پلیس آگاهی استان ایلام با اشاره به اینکه  شهروندان در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک، موضوع را از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع رسانی کنند، خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی استان برنامه های مدونی برای دستگیری سارقین در دست اقدام دارد که به یقین باعث کاهش سرقت در این منطقه خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها