موج
کدخبر : ۳۵۶۵۲۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-356524

مدیرکل امور مالیاتی استان ایلام:

مدیرکل امور مالیاتی استان ایلام گفت: برای ۱۳ گروه شغلی آسیب دیده از کرونا بخشودگی مالیاتی بالاتر و مهلت پرداخت بیشتری تعیین شده است و شرط بهره مندی بیشتر از بخشودگی جرائم مالیاتی تحویل زودتر اوراق مالیاتی است.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام ، سعید کریمی افزود: این 13 گروه شامل مراکز تولید و توزیع غذاهای آماده، مراکز گردشگری ،حمل و نقل عمومی ،تولید و توزیع پوشاک ، مجتمع های ورزشی، مراکز توزیع و فروش صنایع دستی، آموزشگاه های رانندگی ،آرایشگاه ها و سالن های زیبایی ،مراکز تولید و عرضه گلهای زینتی ،واحدهای مادر مرغ گوشتی و صنایع دستی و مراکز بوم گردی عشایری هستند .

وی در خصوص شرایط بخشودگی کامل فعالان اقتصادی استان افزود: چنانچه هر فعال اقتصادی ظرف مدت یک ماه از ابلاغ اوراق مالیاتی خود اقدام به پرداخت کند می تواند از بخشودگی 100 درصدی جرائم مالیاتی بهره مند شود.

وی اظهار داشت: برای حمایت از مشاغل آسیب‌دیده از کرونا سقف مهلت پرداخت اوراق مالیاتی از زمان ابلاغ اوراق 2 ماه تعیین شده است که در صورت پرداخت، این گروه نیز مشمول بخشودگی کامل جرائم مالیاتی می شوند.

وی اظهار داشت: برای اطلاع رسانی و آگاهی بخشی همه تشکل های صنفی، مجامع حرفه ای و سازمان مرتبط با مالیات علاوه بر انتشار جداول بخشودگی جرائم مالیاتی در پایگاه های خبری سازمان، بروشور ها و بنرهایی در سازمان و سطح شهر نیز نصب شده است.

مدیرکل امور مالیاتی ایلام با بیان اینکه مهلت تسهیلات بخشودگی جرائم مالیاتی تا پایان سال تمدید شد، افزود: فعالان اقتصادی تا پایان سال جاری هر چقدر زودتر برای پرداخت مراجعه کنند مشمول بخشودگی بیشتری می شوند.

کریمی افزود : تسهیلات بخشودگی جرائم مالیاتی برای بهره‌مندی فعالان اقتصادی استان بر اساس جداول تنظیم شده با توجه به شرایط مودیان مالیاتی متفاوت است.

وی تصریح کرد : میزان تسهیلات بخشودگی جرائم مالیاتی برای فعالان اقتصادی که بدهی مالیاتی آنها مربوط به سال گذشته و امسال است، نیز متفاوت خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: تسهیلات دیگر بخشودگی جرائم مالیاتی به مشاغل آسیب دیده از کرونا اختصاص دارد که شرایط پرداخت برای این گروه تسهیل شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها