موج
کدخبر : ۳۵۴۷۹۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-354796

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ایلام:

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ایلام گفت: فردی ۶۰ ساله که عصر امروز در ارتفاعات شهرک شهید کشوری ایلام (سرطاف) به دلیل سقوط از ارتفاع مصدوم شده بود با تلاش نجاتگران هلال احمر و اورژانس پس از انجام اقدامات اولیه امدادی به مراکز درمانی انتقال داده شد.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، علی اصغر علی اکبری گفت: عصر امروز در پی تماس تلفنی با مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان ایلام مبنی بر سقوط یک نفر در ارتفاعات شهرک شهید کشوری ایلام (سرطاف) بلافاصله تیم واکنش سریع هلال احمر استان به محل حادثه اعزام شدند.

وی با اشاره به اینکه  نجاتگران هلال احمر با همکاری نیروهای اورژانس با دسترسی به فرد مصدوم اقدامات اولیه امدادی را بر روی وی انجام دادند، اظهار داشت: پس از انجام اقدامات اولیه امدادی مصدوم را به مسیر دسترسی آمبولانس منتقل و جهت انتقال به مراکز درمانی تحویل عوامل اورژانس گردید.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ایلام خاطرنشان کرد: ندای امداد ۱۱۲ هلال احمر به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به هموطنان است و نیروهای جمعیت هلال احمر استان ایلام در حوادث مختلف آماده امدادرسانی به هموطنان هستند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها